Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Élet megváltoztatás?

Élet megváltoztatás?

Figyelt kérdés

Én ezt fogom csinálni.:


- Intenzívebb munkahelykeresés Budapest körül.


- Minél olcsóbb szállás keresés Budapest körül.


- Utálom a diszkókat és a zajos helyeket, de erővel rákényszerítem magam, hogy odamanjek, mert egyre inkább azt látom, ott lehet ismerkedni.

(Társ megkeresése az élethez.)

- Vidéki vagyok, így nem sok jazzklub, egyéb kevéssé zajos zenés hely van, a közelemben, de ha Pesten élek majd ilyenekbe is eljárok (ugyan itt, szerintem sokkal inkább baráti körök vannak és nem egyedülálló emberek).


- Új társaságokhoz próbálok csatlakozni majd, hogy legyenek haverjaim, ismerőseim, ne csak a munkahelyről.

Mik lehetnek ezek.: Tánckör, aztán fotóskör, túrázni szerető emberek, természetjárók köre, (vallásos gyülekezet, bár egy alaposan leszerepelt nemrég nálam), stb.


- Többet sportolok, a futást folytatom rendszeresebben, de ez nem elég veszek súlyzókat és felsőtestre is jobban erősítek.


- Elkezdek megtanulni sütni, főzni, ha lesz egy közepes, vagy elfogadható konyhám, ahol elkezdhetem.


- Fesztiválra is megpróbálok, ha lesz pénzem, ugyan voltam és a zene minőségével nem mindig voltam elégedett, ill. nagy a tömeg, de ha egyedül mész le, könnyen érezheted magad magányosnak, ezt tapasztaltam (nem ismerkedni mennek az emberek, hanem baráti körrel szórakozni)...


- Mozi színház, ide, már elkezdtem járni, jó, de ha lesz kapcsolatom, sokkal jobb lenne!


Ja, Pesten vannak evezőskörök, lehet, az is jó hely!


Ha valaki hasonló cipőben jár, esetleg vannak ötletei, írja ide válaszként! Köszönöm!



2015. jún. 10. 21:06
 1/3 viktorvarga ***** válasza:
fa sza
2015. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- Utálom a diszkókat és a zajos helyeket, de erővel rákényszerítem magam, hogy odamanjek, mert egyre inkább azt látom, ott lehet ismerkedni.


Ennél nagyobb f**zságot rég olvastam, sok sikert.

2015. jún. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.: Miért, te hogy látod? Lehet, túlságosan el vagyok keseredve... ezen a téren.


Az a baj, hogy nekem a zajos helyek sem jók, nem kell diszkó legyen, nem hallok jól és nem tudok rendesen kommunikálni.

2015. jún. 11. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!