Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi értelme van az életnek? És...

Mi értelme van az életnek? És ti hogyan birjátok ezt elviselni?

Figyelt kérdés
engem ez teljesen kikészit, undorodom az élettöl, mindig carul vagyok, most is, h lehet ezt kibirni? 23F

2015. jún. 7. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az életednek az az értelme amit adsz neki. Csak toled fugg.
2015. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en sem szeretek elni.. semmi ertelmet nem latom..
2015. jún. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42. Nehezen.
2015. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Az élet egy nagyon jól megalkotott stratégiai játék. Nekem egész jól megy, tisztában vagyok vele, hogy nem én fogom megnyerni a fődíjat, de nem is utolsó helyen végzek. :)
2015. jún. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem éhezünk, nem szomjazunk, ha nem muszáj, és mozgunk épp eleget. Az ételeink sokfélék, élvezettel fogyasztjuk őket. Nincs íze a hamburgernek hozzájuk képest (tisztelet a kivételnek). Tudjuk, mit akarunk, és minden nap újabb lépés felé. Váratlan nehézségeinket istenadta fejlődési lehetőségekként éljük meg. A gonosz emberekről tudjuk, hogy simán csak nem tértek magukhoz. Még. Figyelünk egymásra, de nem várunk el egymástól semmit úgy igazán. Eleget marháskodunk, próbáljuk meglepő és eredeti módon tenni. Talán semmi értelme, sőt, én biztos vagyok benne, hogy igazán nincs. Ez benne az igazán hatalmas. Nem kell, és van.
2015. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az élet értelme az, hogy felkészüljünk a hosszú halálra."


Lehet hogy nem ide illő idézet de nekem nagyon tetszik.


Most írok egy kis tipikus sablon szöveget... Muszáj találnod olyan dolgot, elfoglaltságot amivel belefeletkezel abba hogy szar az élet, én így bírom elviselni.

2015. jún. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ honnan nézed. Sajnálatos, hogy ilyen fiatalon ilyeneket írsz. Persze, sok szörnyű dolog van. De nézzük már körül úgy igazán! Olyan csodálatos helyek vannak. Az erdők, tengerek, szebbnél szebb helyek! Ne síránkozz. Rajtad áll, hogy mikor kezdesz új életet. Minden nap egy új esély. Igyekezz pozitív lenni. Mert nem tudjuk mi az élet értelme. De csak vn valami. De mindegy is, hogy mi az. Ha tetszik ha nem élünk, és kész. Minden fejben dől el! Tényleg! Remélem megtalálod a boldogságos.
2016. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kérdés ugye, hogy mit értesz "élet" alatt. Én pl. azt nem nevezném életnek, amikor valaki napi 8-10 órát kényszerből munkával tölt, aztán hullafáradtan beesik az ágyba, hogy másnap megismételhesse az egészet, a hétvége nagy részét aztán félig részegen tölti, hogy "feltöltődjön" a következő hétre, évente 1-2 alkalommal pedig elmegy üdülni, hogy ne őrüljön meg teljesen. Ez nem élet, hanem rabszolgasors. Lehet máshogy is csinálni, persze a kitörés sosem egyszerű. Az első lépés viszont az, hogy megházasodsz és elkezdesz gyerekeket gyártani. Garantálom, hogy onnantól kezdve soha nem fogod értelmetlennek érezni az életed.
2020. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Username checks out.
2020. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!