Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajom van? 15/L

Mi bajom van? 15/L

Figyelt kérdés
Egészség ügyis 9.-es vagyok. Ma voltunk idősek otthonában gyakorlaton felkészítés nélkül. Láttam egy nagyon durva nyilt sebet, demenseket, haldoklót, sztrókosokat és rokonok nélkül maradtakat. Akkor jól bírtam. De mostanra csak is a látványra a szagra és az életminőségükre tudok gondolni. Láttam egy fekvő beteg sebét amit a nyomás okozott. Bűzlött, iszonyú mély volt és tele volt elhalt zsirszövettel. Nem tudok másra gondolni csak ezekre. :(

2015. jún. 8. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan mi bajod lenne? A legtöbb embernél így működnek a dolgok, hogy az ilyesmik megviselik őket és nehezen tudják elfelejteni. Azt jelenti, hogy van benned együttérzés és empátia...
2015. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Amióta meg értem a körülöttem lévő dolgokat azóta horrort nézek és olvasok. Imádom talán jobban is mint kéne. Vágdostam magam. Szeretem a vért és a durva gyomor forgató dolgokat.

Álmomban sem hittem volna hogy az ilyesmi megviselhet. Mit lehet ez ellen az érzés ellen tenni. Az a szag ami a sebből áradt és betöltötte a szobát egyszerűen nem hagy nyugodni.

2015. jún. 8. 18:55
 3/6 anonim válasza:
100%
Ez egyaltalan nem baj. Teljesen normalis hogy ha ilyet lattal beled ivodott, én is 9.es vagyok, de meg alt suliban ossze kellett varrni a fejem es a kórházban lattam ahogy viszik a toloagyon az eszméletlen embert vagy nem is tudom mi volt vele, meg hogy volt egy bacsi akinek tok durva sebei es meg mindig emlékszem nagyjabol pedig akkor kb csak 5.es voltam. Teljesen normalis h emlékszel ra meg az is normalis az atlag embereknek hogy a súlyos betegekhez inkabb nem mennek annyira közel. Ilyen az emberi természet :/ első segély nyujtasra, egeszsegugyire mé orvosnak születni kell. Mivel egesz eleteden at beteg emberek közt leszel (mondjuk ez foleg az orvosra igaz csak) es ezert erre születni kell. En nem szulettem ennek :) de reméljük hogy te igen :)
2015. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Gratulálok a vagdosáshoz

Kb te vagy az ezredik tinipitsa, aki ezzel szórakozik.

És az ilyenek fognak az egészségügyben dolgozni!

2015. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb 20 éve voltam gyakorlaton és a decubitus szagát soha nem fogom elfelejteni. Ja és én nem hevertem ki. Azóta elkerülöm a kórházakat. Igazándiból rájöttem, hogy ez a szakma marhára nem nekem való. Hiába van végzettségem, kb 100 ökörrel sem tudnának bevontatni.
2015. jún. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Íme Hannibál Lecter születése xD
2015. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!