Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért értékelnek le?

Miért értékelnek le?

Figyelt kérdés

Tényleg ennyire mocskosak az emberek egymással itt??

Tisztelet a kivételnek.

Én segíteni szeretnék mindenkinek és őszintén írok,és folyamatosan csökken a megítélésem!

Ez nekem rosszul esik.



2015. jún. 11. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ezen az oldal történik akkor ne lepődj meg,
2015. jún. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Komolyan annyi eszed vagy, hogy az értékelősdivel törődsz még? :D Ki nem szarja le, most komolyan... MINDIG van olyan, aki más véleményen van mint te és ilyen is pontozójanika, az esik jól neki, ha nyomja apiros kezet. Ettől egyikőtök se lesz több vagy kevesebb. Bár aztán te egy ilyen kérdés után... az már más téma.
2015. jún. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan emberek véleménye érdekel,akik itt élik az életüket, unalmukban, rosszindulatból vagy sötétségből össze-vissza pontoznak.

Nem mindegy?

Adj normális válaszokat,ha a kérdést kiíró nem egy idióta sötét bunkó, akkor le fogja tudni szűrni a válaszod jó-e,százaléktól függetlenül.

Önbizalommal hogyan állsz az életben?

2015. jún. 12. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyszerűen rosszul esik és kész.

Nem élek átlagos életet,nekem az emberek lelke a mindenem,ezért élek és dolgozom,munkálkodom.

Azok az emberek,akik valós problémás eseteket írnak az oldalra,bizony megnézik a válaszadó értékelését.

Tehát engem ez érdekel,mert kell,hogy az a tizenéves tini,aki a lelki problémáját írja ki ide,megbízható embertől származó választ kapjon.Én is megnézem a válaszadóm értékelését.Ha épp nem értek egyet,akkor sem pontozok le senkit én a zöld színt szeretem,nem a pirosat.

2015. jún. 12. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!