Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy ha az...

Miért van az hogy ha az embereket lesz&rom, jobban értékelnek?

Figyelt kérdés
Ha valamelyik barátommal ,ismerőssel ,rokonnal sokáig úgy mond közömbös vagyok ,de főleg ez a lányoknál igaz.Miért becsülik az emberek jobban ,azt aki semmibe nézi ,vagy ha néha bunkó ? Belém lehet rúgni ,hogy én is micsoda tahó vagyok,de hát már meg untam ezt a jó fiú figurát,akit kihasználnak ,mert kedves de ugyanakor nagyon unok mögé bújni ennek az álarcnak.
2014. márc. 11. 21:32
 1/6 yuda ***** válasza:

Volt egy nagyon kedves barátom. Talán olyan, mint te.

Később felismerte, ha zordabb és úgy viselkedik az emberekkel, mint egy pokróc, akkor sikeresebb.

Igen ám, de a sikerességében elveszítette az emberségét és a barátait.

Később újra elkezdett emberibb módon viszonyulni.

Mi a tanulság?

Talán az, hogy ahhoz, hogy értékelni tudja a személyiségében való jót, meg kellett tegye ezt a vargabetűt.

2014. márc. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azt hiszik, valami bajod van? Az emberek a változásodra reagálnak. Eddig nem ezt szokták meg. Csak ezzel meg az a baj, hogy lesz olyan, akit végképp elriasztasz.
2014. márc. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban az irányít akit kevésbé érdekel.
2014. márc. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ha pl. kimutatod, hogy igen is érdekel mi van velük, ha kedves vagy, akkor érzik, hogy fontos vagy nekik, ezért te egy biztos pont vagy nekik. Ha az érdekük pedig úgy kívánja, bármikor otthagynak, mert tudják, hogy te úgy is visszafogadnád őket. Ha viszont azt veszik le, hogy nem érdekel mi van velük, akkor tudják, ha egyszer elárultak, hogy akkor többet nem foglalkozol velük és egyedül maradnak. Szerintem emiatt.
2014. márc. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 regike33 válasza:
Vicces! :D Én is így vagyok vele... Nem akarok barátkozni a régi barátaimmal de azóta jobban törődnek velem!
2014. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert mi, emberek idióták vagyunk, azért. ;)

Van egy srác, nem vagyok vele bunkó, de tartózkodom tőle, hűvös vagyok vele. Odáig van értem. Eleinte kedves voltam hozzá, akkor bezzeg észre sem vett. Így van ez.

2014. máj. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!