Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép és formás szexi egészsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép és formás szexi egészséges hölgyek? Milyen pasitok van, mivel erősebb, mivel, miben jobb, mivel, miben intelligensebb stb?

Figyelt kérdés

2015. máj. 11. 16:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivan?
2015. máj. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nincs pasim

de jó ha több partner van egyszerre :)

2015. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmien :D
2015. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen xD
2015. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szimplán számomra különleges?
2016. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én nagyon undorító vagyok, honnan tudnám?
2016. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
már lassan kívülről is, piros alma belül rohad, de már nem is piros, hanem kívülről is keki
2016. jan. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne akarj levonni semmit a válaszokból, a gyik (szerencsére :D) nem reprezentatív a társadalmunkra :D


a barátommal egy szellemi szinten állónak érzem magam. ő mérnöki témákban jártasabb, "jobb" (ő ezt tanulja) én orvosi témákban (én meg ezt). intelligenciaszinten összepasszolunk, nincsenek nagy különbségek köztünk. talán neki a logikai képességei jobbak, míg én jobban tudok kommunikálni/jobb az érzelmi intelligenciám.


sportolunk mindketten, fizikailag ő az erősebb :D

2016. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja, hát ne rivalizálj a hapsiddal, az senki sem szeretné, totál baromság
2016. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szép arcú, átlagos testű, ápolt, igényes, intelligens pasim van. Ő műszaki dolgokban jártasabb, jobban tájékozódik, fizikailag erősebb. Én más területen vagyok jobb, nekem pl. semmilyen nehézséget nem okoz egy idegen nyelv tanulása, használata, még élvezem is. Én jobban megtalálom a hangot az emberekkel, elsimítom a konfliktusokat, megtalálom a megoldásokat és win-win helyzetet teremtek.
2016. febr. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!