Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam töredezett szálú,...

A hajam töredezett szálú, hosszúde nem egészséges és látom hogy másnak olyan szép egyenes mintha. én nem is tudommivel csinálta volna?

Figyelt kérdés
ès fènyes az enyèmnek semmi fènye sincs mit tehetnèk hogy az enyèm is olyan legyen?

2015. márc. 22. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem is hosszú hajam van és nagyon egézséges szuper fényes!

De nem volt mindíg ilyen,mert a festés teljesen tönkre tette sajnos!

Fodrászt váltottam és ő világított rá hogy legalább két havonta vágatni kell a végéből,1-2cm!

Ő egészségügyi vágásnak hívja!

Az is fontos hogy festve vagy színezve van a hajad bemosóval!

Milyen színű a hajad?

Egy szőke haj sosem lessz olyan fényes mint egy fekete vagy barna!

Sokszor a festékek miatt is fényes a haj!

Egyébként vitamin hiánytól is töredezhet a hajad!

Egyél sok olajbogyót érezni fogod a hatását vagy vannak speciálisan hajra vitaminok azt is ki próbálhatod!

Nem utolsó sorban egy szuper fény sampon simító hatással!

Sok sikert kívánok neked!:))))

2015. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 manó1235 ***** válasza:
Sok sok vitamin, egészséges táplálkozás, sok folyadék. Próbáld kímélni a hajad. Másnak lehet egyenes attól is hogy mindig kivasalja. Vagy most van egy új módszer hogy bekenik valamivel a hajad és attól állítólag tartósan egyenes lesz.
2015. márc. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Barna a hajam
2015. márc. 22. 10:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Ès hol lehet rá venni valamit?
2015. márc. 22. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárba kapsz!

A-vitamin

B-vitamin

H-vitamin(Biotin)ez a legjobb!

Sokan a Revalidot és a Biovannet ajánlják,nekem nem használt személy szerint!

Amit az elòttem szóló írt az egyenedítésről az tényleg jó eljárás de ha arra a tartósra gondol amit a fodrász csinál az hasonló a dauerhoz,tehát roncsolhatja a hajat!

Egy barátnőmnek ezzel az eljárással csinálták tartós egyenesitésnek hívják!

Fakó lett a haja igaz tényleg olyan mintha minden nap vasalná!

Fodrász kellékesbe,drogériákba kapsz haj kiegyenesítő készítményt és fénysampont is!

2015. márc. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most biztos le leszek szavazva, de attól még leírom...A szintetikus vitaminokat felejtsd el, az ilyen dm meg gyógyszertár általános vitaminjai, a Revalid nekem nem vált be.

Kend a fejbőröd ricinus olajjal, egyél sok halolajat, omega3 és természetes! 100%-os D vitamint , A vitamint és megígérem szép fényes hajad, egészséges lesz!:)

2015. márc. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első körben le kell vasni a sérült részt, majd professzionális termékeket használni, a hajtípusodnak megfelelően, és a vitaminok sem ártanak.
2015. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem leszel leszavazva!

Szuper dolgokat írtál!

Én el is feledkeztem ezekről!:)

2015. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!