Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha erőlteted a kapcsolat...

Ha erőlteted a kapcsolat építést -hogy olyan szintre érj fel, mint egy normális ember -, akkor ugyanúgy hasznodra válhat később, vagy inkább hagyod a francba?

Figyelt kérdés

úgy veszem észre, hogy körülöttem az emberek 80%-a azért elvan látva viszonylag jó barátkozói készséggel, mindenféle megerőltetés nélkül teszi ezt..


de mit csinál az akinek nem jön össze, mert vagy bénán érzi magát az emberek között - és csak kevés között jól - vagy még, ha kedves embereknek tűnnek nincs közös téma, valami miatt nem jön ízre a beszélgetés?


Az ilyen mit tud tenni?


Család,tesók, kis baráti kör megvan..


de most őszintén egy ilyen milyen esélyekkel indul az életnek ahhoz képest aki "normális"?



2015. jún. 12. 02:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Család,tesók,kis baráti kör.

Mi a kérdés?

Az embernek lehet pár barátja,aki tényleg az.

Az ismerősök meg jönnek-mennek az életben, ez ilyen.

Fogadd el magad,te ilyen vagy.

Nem a társaság közepe,de van családod,vannak barátaid.

Miért aggódsz?

2015. jún. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát mert az új társaságokban nem találom a helyen, sem a prezentáción ahol teljesítményt kéne mutatni


most arról beszélek, hogy pl nem tudom elképzelni magam leülni egy kávéra 40-50 év körüli befolyásos emberekkel, majd kötni valami nagy menő üzletet


nem jönnek a témák, ha valamiről beszélgetünk már azon agyalok, hogy mi lesz ha elakadok és tök gáz lesz, mert nem beszélünk és kínos csend..


21 évesen nem tudom ez mennyire elfogadott, de az is lehet hogy felnagyítom, és egy olyan "tölcsérben" gondolom, hogy vagyok ami nem is létezik

2015. jún. 12. 02:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan ugyanez a bajom, annyi kulonbseggel hogy barataim nincsenek, es soha nem is voltak.


Nem igazan foglalkozom vele, egyebkent. Nem idegesitem magam rajta. Nekem nem kinos, hogy idegenekkel vagy nem szoros ismerosokkel nem tudok fenntartani egy beszelgetest. Egyszeruen nincs mit mondanom.


Ha viszont meghatarozott temarol kell beszeljek akar nagy tomeg elott, azzal semmi bajom. Akkor minden megy ugy, mint a "normalisaknak".

2015. jún. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kapcsolatépítés magától fog menni, ha olyan szakmád van és olyan munkahelyen dolgozol. Én is erősen introvertált vagyok, de pár hónap alatt annyi emberrel sikerült megismerkednem a munkámnak köszönhetően, hogy hihetetlen.


Jellemzően helyi kiskirályok és külföldiek. A későbbiekben pedig még nagyon hasznosak lehetnek ezek a kapcsolatok.

2015. jún. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!