Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ez? Más is van így vele?

Normális ez? Más is van így vele?

Figyelt kérdés
Engem (d)urvára zavar az a hang, ami az evéssel jár. De főleg csak a közeli családtagok zabálása idegesít. Kiráz a hideg amikor pl. apám habzsol, csámcsog, szuszog, kiabál... Én szeretem őket, de a közös evéseknél elborul az agyam. Ez miért lehet? Én próbálok hangtalanul enni, de nem igaz, hogy más nem figyel erre. És a z a vicces, hogy csak a családban zavar, idegen embereké nem. Egy rémálom az összes evés. Segítsetek! 15f

2013. aug. 19. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hogy idegesít a csámcsogás,habzsolás stb. Engem is, viszont az idegen emberek zabálása szokott az idegeimre menni. Családon belül szerintem elviselhetnéd.
2013. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pont őket nem bírom, mer minden nap ezt kell hallgatni..nem is szoktam enni sokszor, csak ülök....most is itt esznek mellettem ><
2013. aug. 19. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Költözz el valami kollégiumba. Majd még visszasírod a csámcsogást.
2013. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van amúgy és én sem értem,hogy miért nem tud mindenki hangtalanul enni.De amúgy meg nem tettem szóvá sohasem,de azért néha kicsit kimutattam,hogy lehetnének halkabbak is evésnél.De nem hatott.Úgyhogy mostanában már nem érdekel,de persze nagyon zavar.
2013. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy külön eszek
2013. aug. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:/ én nem szóltam nekik, de tudják h zavar
2013. aug. 20. 07:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Zavaró tud lenni, főleg, hogy apám megvert, ha én csámcsogtam, de ez az ő mocska és az én bajom.


Ha nem tudod magad túltenni rajta, rakjatok be valami könnyű zenét evéshez. Nekem bevált.

2013. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!