Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy ha valaki...

Miért van az, hogy ha valaki megkínálja egy társát valamivel, akkor jól érzi magát, ha az a személy elfogadja mondjuk a csokit vagy hasonlókat?

Figyelt kérdés

2015. jún. 12. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem érzem jól magam, mert önző vagyok. :D

Barátságnál alapszabály, ha a barátodnak van kajája, az közös, ha neked van kajád, az csakis a tiéd. :D

Én is meg szoktam kínálni néha a családtagjaimat, barátaimat, de magamban hurrázok, ha nem fogadják el... :D

2015. jún. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én se érzem jól magam. Ugyanúgy vagyok vele, mint az első. Néha mielőtt beleharapok a csokiba, szemforgatva eszembe jut, hogy illene, de engem mindig lelomboz, ha nekem kevesebb marad a sajátomból.
2015. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem tényleg jó érzés, ha elfogadják, de nem tudom megmagyarázni, miért. :D
2015. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert adni jó :)

Akit kedvelünk,annak örömet okozni jó,ez egy normális emberi tulajdonság.

2015. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor végülis mindkettő önző dolog. Van, aki annak örül, hogy több marad neki, van, akinek meg öröm, ha etetheti a másikat.


De vigyázat, ezekből lesznek a nagyik, akik megsértődnek, ha nem zabálod meg a pacalpörit.

2015. jún. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is szivesebben adok. Nem tudom,valahogy jobb érzés egy barátoddal ketten enni a chipse minthogy ő bámul csendben míg te eszed. Akkor is ha így csak fele annyi marad.

Ha engem kinálnak az más helyzet. Csak attól fogadom el akiről tudom hogy ugyanígy van vele mint én. Pont ezért ami feljebb írtak. Sok emberen érezni hogy mikor megkérdezi közben magában szurkol hogy ne kérjél.

2015. jún. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem érem magam jól :D

Nem csak kajáról van szó, utálok közösködni. Tudom, hogy nekem mim van, azzal tudok számolni, nem szeretem ha valaki ebbe belerondít.

Kisebb dolgokkal azért nincs probléma hozzám közel állókkal szemben, egy rágót pl. azért nem fogok sajnálni, de ha már egy egész társaságot kell megkínálni az mondjuk már zavar :D

2015. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert nem akarok egyedül örülni. Azt akarom, hogy együtt örüljünk. Jó hogyha ő is érezte annak a bizonyos csokinak az ízét amit ettem, mert akkor tudunk róla beszélni, vagy ha több csoki van, akkor meg tudom kérdezni tőle, hogy neki melyik ízlett jobban.
2015. jún. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!