Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fél velem találkozni?

Fél velem találkozni?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki eléggé tetszik nekem és sejtem, hogy én is tetszem neki meg hallottam is innen onnan. Elég régóta ismerjük már egymást meg ilyesmi reggelente van, hogy együtt is megyünk.

Mindig szoktuk beszélni, hogy elmehetnénk ide meg oda vagy csinálhatnánk valami meg ilyesmi. A lány mindig mondja, hogy tök jó lenne, össze kéne hozni, meg ő is benne lenne. Viszont amikor arra kerül a sor, hogy na hajrá akkor mindig kitalál valami kis indokot, hogy nem ér rá. Ma is fel kellett hívnom egy dolog miatt és aztán meg kérdeztem, hogy mi a program mára? Mondta, hogy semmi kb unatkozik. Mondom az zsír meg ilyenek mondom csinálhatnánk valamit ha van kedved. Elmehetnénk fagyizni vagy kiülhetnénk dumálni. Erre mondja, hogy hát nem tudja még, majd eldönti is majd ír sms-t. Hát írt is. Fáradt, meg meleg van nincs nagyon most kedve semmihez. Ezt úgy még megértem meg minden, de folyton van valami apró indok. Ez miért lehet? Jól gondolom, hogy fél velem találkozni vagy csak szimplán offol?


2015. jún. 12. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Fél.
2015. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak off-ol-netán lusta elmenni. Sajnos én is ezt szoktam csinálni, ha valamit nem akarok, és nem szándékom megbántani a másik félt.
2015. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy lusta :D Menj át hozzá.. :D
2015. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!