Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm féltékeny...

Esarah kérdése:

A legjobb barátnőm féltékeny lett egy másik lányra, azt mondja, hogy vele már nem is törődök, pedig de! Szóba sem áll velem, ráadásul más miatt még át is ment egy másik suliba, úgyhogy találkozni sem tudunk. Már bocsánatot is kértem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden kapcsolatot meg akar velem szakítani, és elfelejteni a velem eltöltött éveket, de nekem hiányzik! mit tegyek?

2015. febr. 1. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy netán a barátnőd többet érez irántad azért csinálta ezt?


Csak,mert mostani legjobb barátnőmnek volt egy olyan legjobb barátnője régen még előttem,aki nagyon féltékenykedett mindenkire akivel csak találkozott,barátkozott,sokszor veszekedtek ez miatt majd a csaj megszakított vele minden kapcsolatot és kiment külföldre majd vissza jött fél év után.Bevallotta,hogy szerelmes belé és mindent ezért csinált.Legjobb barátnőm mondta,hogy ő nem érez iránta többet csak barátság aztán tényleg közös megegyezésre megszakították a kapcsolatot.

2015. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon is pasizós lány, úgyhogy igazán nem értem, miért baj, ha mással is kedves vagyok :(
2015. febr. 3. 19:30
 3/10 anonim ***** válasza:

első vagyok.


Akkor lehet,hogy azt hiszi,ha másokkal is kedves vagy akkor majd úgymond átpártolsz és ő majd le lesz kaksizva.Magyarul félti a helyét.Ki akar sajátítani. Ezt nem szabad hagyni! Hagyj neki egy kis időt majd be látja,hogy amit tesz hülyeség. Te miért ne barátkozhatnál másokkal,attól függetlenül ugyan olyan lesz a kapcsolatotok.Meg több éves,hónapos barátságot nem fogsz eldobni olyanért akit alig ismersz. Nekem is volt egy kisebb időszakom amikor legjobb barátnőm újdonsült barátnőjére féltékeny voltam.Igazából csak besértődtem.Nem írtam neki stb.Majd megkérdezte,hogy mi bajom van.Nem akartam elmondani annyira gyerekesnek éreztem,végül elmondtam,hogy van bennem egy kis féltékenység.Majd azt mondta,hogy 1,5 éves barátságunkat sosem fogja eldobni egy olyanért akit 2 hete ismer.Meg bennem bízik meg a legjobban.Másban nem is nagyon tudna.Köztünk erős kötelék van amit nem fog eldobni. Akkor láttam be igaza van!!

2015. febr. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy rájön arra, hogy igazán nincs miért féltékenykednie. AZ a baj, hogy úgy viselkedik, mintha valami főbenjáró bűnt követtem volna el, és minden az én hibám, nekem kell bocsánatot kérni. Egy másik barátommal szokott beszélni, és ő mindig azt mondja, hogy " annyira kedvelt engem a barátnőnk, de nem tudja rászánni magát arra hogy megbocsásson" Bocsánatot kértem, akkor is, ha nem is kellett voolna, és elmondtam neki, hogy mennyire fontos nekem, de annyit írt vissza, hogy szeretne elfelejteni minden velem eltöltöt ( 2,5 ) évet.
2015. febr. 4. 19:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Biztos nem állhat más is a háttérben?? Azért csak ettől szerintem nem fog vki ennyire elfordulni.


2.voltam

2015. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Ki a " közvetítő" szerepét játsza, ha kérdezem mond róla ezt-azt, de ő is úgy gondolja, hogy normális így ragálni rá... Mivel először ő is megsértődött, de ő nem ment el a suliból, úgyhogy sikerült kibékítenem. Szóval szerintem neki ez tényleg akkor baj.
2015. febr. 5. 17:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Akkor meg nem tudsz mit tenni.

Akár mennyire fáj engedd el.

Ha ez miatt megszakítja a barátságot,akkor nem is voltatok igazi barátnők.

Én amiért ott hagynám legjobb barátnőmet az az lenne,ha becsapna,megbízhatatlan lenne,rossz irányba menne a viselkedése,hanyagolna olyan szinten ami nem fér bele egy barátságba, ha szarban lennék is cserben hagyna.


De azért,mert másokkal is barátkozik? :D

Ez gyerekes..


eddigi válaszoló voltam.

2015. febr. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is az, de reméltem, hogy mégsem, nagyon köszönöm, hogy válaszoltál, megfogadom a tanácsodat, bármennyire hiányzik.
2015. febr. 6. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet aztán ő fog fel keresni egy kis idő elteltével,mert belátja,hogy amit tett hülyeség. Ne írj neki,ne keresd most egy jó darabig.


Eddigi válaszadó voltam.

2015. febr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, keresni fog, és rájön hogy gyerekesen viselkedik :) Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 8. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!