Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm fél évente 1x...

A barátnőm fél évente 1x képes velem személyesen találkozni, ez normális?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmről van szó. Az interneten ha írok neki visszair,ha nem más rá egy hétre, de ahogy szóbakerül a találkozás az a válasz, hogy majd szakítunk rá időt.

Legutoljára is úgy találkoztunk, hogy én mentem oda, ahol lakik, hogy igyunk meg 1 kávét.


2015. ápr. 10. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem normális, de ne kapd fel érte a vizet. Nem tudom mennyire elfoglalt. Viszont a helyedben keresnék olyat, aki nem tér ki a találkozás elől. Az az igazi barát.
2015. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom, minden hetvegen itthon van, csak eppenseggel mindig van valami oka annak, hogy nem talalkozunk.

Rengetegszer van kiirva neki, hogy otthon van a csaladjaval. Ertem, hogy a csalad az elso, de 2 napbol ha par orat ramszan, attol nem lesz szegenyebb.

2015. ápr. 10. 10:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha neki lenne rád szüksége biztos megkeresene. Ne eröltesd.
2015. ápr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!