Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nő férfias tulajdonságokkal?

Nő férfias tulajdonságokkal?

Figyelt kérdés

Kezdem elveszteni önmagam,nem mintha eddig sikerült volna megtalálnom.Kiskorom óta fiús vagyok,nem érdekeltek azok amik a lányokat.Mostmár azért próbálom magamra erőltetni.Férfias gondolkodásomon azonban nem tudok változtatni,legyen szó sportról,erőszakról,szexről bármiről.Óriási szexuális étvággyal rendelkezem.Bárhol bármikor csinálnám és mindent kipróbálnék.Ha análról van szó akkor nem nyávogós kislányként reagálok hanem azt képzelem el mennyire fantasztikus látvány lehet pasi szemmel kutyapózban..A furcsa hogy csajok is izgatnak,sőt egy meztelen nő azonnal "feltüzel".Sokszor megnézem az utcán a lányokat,nem feltűnően persze.De olyankor olyan gondolataim vannak hogy hmm..milyen jó a feneke,combja..megsimizném.Vagy a szája..milyen erotikus..biztos jó az orális szexben...vagy a hangja..hogy milyen édesen nyöghet.Pasikkal is megy ez,szóval annyira nem vagyok defektes.Leszólítottak már néhányszor az utcán is (bár annyira nem vagyok egy különleges szépség)..és eddig minden pasit feltudtam izgatni amit nagyon élveztem.Imádok csábítani.

Arra gyanakszom hogy a szokatlan tulajdonságaim hátterében valami hormonális gondok állhatnak.Ugyanigy férfiasan szőrösödöm ott is ahol nő nem szokott..mellkason,mellbimbók körül,hason,ujjakon,fenekemről ne is beszéljünk.Mélyebb a hangom mint az átlagnak,hullik a hajam stb.Emiatt önbizalomhiánnyal küszködöm.Fogalmam sincs hogyan tudnék ezen változtatni,milyen gyógyszert szedjek (jelenleg ligetszépe olaj kapszulát),min változtassak hogy nőiesebb legyek?!



2015. jún. 13. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:

A túlzott szőrösödés és a hajhullás tesztoszterontúltengésre utalhat, ezzel orvoshoz kéne menni. Először háziorvoshoz, neki elmondod ezeket, ő meg tovább fog küldeni laborba meg ahová még szükséges.


Az, hogy nem érdekelnek a lányos dolgok, azzal nem vagy egyedül. Engem sem érdekelnek, soha nem is érdekeltek, de vagyunk ezzel azért jópáran.


Az, hogy a csajok is felizgatnak, na bumm. Lehetsz biszex is, ők is sokan vannak.


Viszont a tesztoszterontúltengés nincs hatással a gondolkodásmódra, szóval az neked egyszerűen ilyen és kész.

2015. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a gondolkodásod és a szexuális étvágyad nem ettől függ. Nem a férfiak kiváltsága a szexuális vágy, és nem is minden férfi nagy étvágyú. Szóval ezzel semmi gond és nem vagy vele egyedül.

Az erős szőrösödés viszont valóban lehet valamilyen hormonális probléma jele. Ajánlatos lenne egy orvosi kivizsgálás, hogy ez kiderüljön.

2015. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ilyen ismerosom. o volt orvosnal es ott is kimutattak hogy sok a teszto, nemsokara fog szedni osztrogent.
2015. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak kicsit rosszul érzem magam emiatt..kívül,belül férfias tulajdonságokkal...:/

Ezzel orvosnál még nem voltam,endokrinológushoz szerettem volna elmenni de a környéken egy sincs.Nőgyógyásznál meg még sosem jártam..és ilyen problémával nem hiszem hogy hozzá kellene fordulnom.

Most próbálok természetes anyagokból szerekkel kisérletezni..nem akarok fogamzásgátlót szedni..még fejlődésben vagyok.A ligetszépe olaj kapszulát már 2 hete szedem és a körmöm nő tőle,hajam kezd erősödni de még mindig hullik. Szőrösödésen viszont ez sem segít,az epilálás is csak 2 napig tart..Sok helyen prdig problémás leszedni..például a felsőtestemen,fenekemen.Államon és a bajuszom is egyre látványosabb lett az utóbbi időkben.Ezért próbálok megoldást keresni..:/

2015. jún. 13. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szedtél valaha valamit ami hormonkészítményeket tartalmazott?
2015. jún. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Próbálj több szóját enni. Abban sok az ösztrogén.
2015. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Magadtól ne kísérletezz semmi gyógyszerrel, házi megoldással. Én azt mondom Neked, ha így jól érzed magad, ne csinálj semmit.

Ha elkezdenél szedni rá fogamzásgátlót, felborulna a hormonháztartásod, és életed végéig bánnád. Hőhullámok, hisztirohamok, és még jópár más hormon is megváltozna, pajzsmirigy, inzulin, stb.

Olyan eget rengetően nem lehet nagy egy nőnek sem a tesztoszteron szintje, lévén, nincs heréjük, ami van tesztoszteron, azt a mellékvese termeli nagyon minimális mértékben.

Ami viszont megkülönböztet a többi nőtől, hogy a sejtjeid különösen érzékenyek a tesztoszteronra, de gondolom már vagy elég idős ahhoz, hogy ezen már változtatni sokat nem lehet.

2015. jún. 15. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Claire15 válasza:
Nyugi,én is fiús vagyok,még az anyám is.Olyan keverék,mert érdekelnek a csajos cuucok,csak ideg-összeomlást kapok egy veszekedő csajcsapattól.Nyugi!
2015. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Magas tesztoszteron okozhat felfokozott szexuális vágyat/szőrösödést is, pl. Cypromix-xel/Diane35-tel szokták kezelni.
2015. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!