Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz? Ti hogyan...

Szerintetek igaz? Ti hogyan vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem régiben elbeszélgettem apával és azt mondta, a férfiak nem a robot/bábukat szeretik - nőt akarnak, saját gondolatokkal. de azt is mondta, hogy a férfi és a nő nem egyenlő. lehet egy nő nagyon erős, ahogy egy férfi is, de nem lehet férfi. A nő legyen nő, ami/aki nem egyenlő egy férfival.

Amit mondott, annak az első felével egyetértek és a tetszik, de másik kicsit... nem tudom, rosszul esik. Nem tűnik igazságosnak.


Ti hogyan gondolkodtok el erről? Mi a véleményetek?

13/L



2014. nov. 26. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetnek egyenlőek.

Mi is egyenlőek vagyunk a párommal 23/N

2014. nov. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen nem egyenlő, hisz a két nem optimális esetben más szerepeket tölt be.
2014. nov. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerinte nem. Miért gondolhatja ezt?
2014. nov. 26. 18:24
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes ezt légyszíves magyarázd el nekem! értem, mit mondasz de érdekelne bővebben!
2014. nov. 26. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:

Az egyenlőség nem azt jelenti, hogy a nő is legyen férfi. Valóban egy nő legyen nő, egy férfi pedig férfi.

Egyenlőség nekem azt jelenti, hogy pl. ugyanazért a munkáért ugyanannyi bér, vagy otthon ne a férj legyen az úr, hanem társak, partnerek legyenek. Ha mindketten dolgoznak, akkor ne csak a nő feladata legyen mindenféle házimunka.

2014. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Például egy falusi életben: apa fát vág, anya vacsorát főz.

Nyilván fordított esetben is működik, de apa , mint erősebb ferfi végzi a fizikai munkát.


Lehet egyenlő tekintéllyel rendelkeznie egy férfinak es egy nőnek, de vannak az életben dolgok, amelyeket nem ugyanúgy csinálnak meg, nem alkalmas egy no es kulon egy ferfi mindenre, az elet területein.

2014. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Az ember, ember az asszony, asszony

Az ember nem asszony

Az asszony nem ember

2014. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem azt mondta, hogy rosszabb, csak hogy más. nem tudom ezzel mi a bajod.
2014. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!