Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenne nálatok esélye az ilyen...

Lenne nálatok esélye az ilyen tulajdonságokkal rendelkező lányoknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kérdésem inkább a 14-16 éves fiúknak szól, de lányok is kifejthetik a véleményüket, hogy ők hogyan látják ezt a dolgot.

Nos. Én egy , őszinte, támogató, megértő, lány volnék. Azonban önbizalomhiányos, kicsit félénk, hamar kiboruló, semmiben nem tehetséges...

Olyan átlagos. Vagy ez már átlagon aluli? Nem tudok semmi olyat felmutatni, amire büszke lehetnék...


(14 éves lány)


2015. febr. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:

"Azonban önbizalomhiányos, kicsit félénk, hamar kiboruló, semmiben nem tehetséges... "

Az önbizalomhiány és a kissé félénk típus illetve a forrúfejűség nem annyira okoz nagy gondot szerintem :D

De szerintem mindenkinek van tehetsége valamiben, csak még nem fedezte fel az adott illető, így lehet nálad is... Olyan nincs hogy egyszerűen semmiben nem lennél, nem próbáltál ki mindent, hogy ezt 100%-ra tudhatnád :D

Bár kevés tulajdonságot írtál, de szerintem a többségnek (a normális embereket tekintve) megfelelnél ezek alapján, szóval nem vagy átlagon aluli, nincs semmi baj veled :D

Főleg hogy "őszinte, támogató, megértő, lány" az alábbi tulajdonságok nem igazán találhatóak meg mindenkiben...

Legalábbis ahogy a környezetemben tapasztaltam.

Szóval a kérdésre válaszolva: lenne.

2015. febr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézd, egy ember nem abból áll, hogy leírod pár tulajdonságát. Biztos vagyok benne, hogy sokak szerint szép vagy, szívesen megismernének, mások elkerülnek inkább. Így van ez mindenkivel.


Az önbizalmadat, önképedet hozd helyre mindenképp, ne más, hanem magad miatt. Érezd jól magad a bőrödben. Mi miatt nincs önbizalmad amúgy?

2015. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kiskoromban sokat csúfoltak, hogy bányarém vagyok. Meg ugye nincsen sikerélményem. És éppen most felvételiztem, amire eleget gyakoroltam, mégis rosszul sikerült. :|Meg mindig azt látom, hogy nálam mindenki jobb. És ez most nem mellé beszélés! Komolyan. Ő szebb, az meg okosabb, ő meg ottan tehetséges. (Az osztálytársaimról beszéltem.)
2015. febr. 1. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:

A szépség relatív, mindenkinek más a szép. Például én az egyik ismerősöm (lány) nagyon szépnek találtam, de egyesek szerint nem néz ki annyira jól, csúnya vagy éppen átlagos a kinézete. Ennek ellenére nekem más volt a véleményem és nem biztos hogy csak nekem. Szóval emiatt ne aggódj :D Biztos lesz valaki akinek tetszel külsőleg, de szerintem egy normális embert nem érdekli olyannyira a külsőd...

A másik meg hogy egy tulajdonság alapján senki nem lesz nálad "jobb" vagy "értékesebb". Lehet hogy szebb, de ha nem vagy valami szép az egyrészt nem hátrány, másrészt ő meg lehet hogy butább nálad. Ilyesmi. Szóval ha valamiben jobb nálad valaki, az nem jelenti azt hogy mindenben.

2015. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hm. Ez nagyon igaz. Köszi mindenkinek. Jó érzéssel tölt el, hogy ilyen kedvesek vagytok. :)
2015. febr. 1. 22:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezekkel a tulajdonságokkal bárhogyan is nézel ki nem.
2015. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!

Még nagyon fiatal vagy, és érezheted ezt a kamaszkor miatt jó eséllyel. Hidd el, ez normális, nem is gondolnád, de nagyon sokan küszködnek önbizalomhiánnyal ennyi idősen. Csak vigyázni kell, hogy ne emészd magad ezen ennyire. Ennyi idősen még annyi mindent nem próbáltál ki, egészen biztos van amiben tehetséges leszel (vagy is csak nem tudod)! Én ugyanígy éreztem ezt a Te korodban, sőt néha még most is. De lett egy imádnivaló párom már majd' 3 éve, aki már a vőlegényem, jogi egyetemre járok és vannak barátaim akikre mindig számíthatok.:) Szóval ne keseregj, ha tudnád én honnan indultam! Nem írnám le, mert lemegy a nap, de ha kíváncsi vagy leírom privátba!

Minden jót, és ne szomorkodj!


21/L

2015. febr. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!