Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek! Én 163-164 cm vagyok,...

Emberek! Én 163-164 cm vagyok, és 47-48 kg. És most 12 éves vagyok. Én kövérnek számítok?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy felnőttkoromban egy hájas viziló leszek.

2015. jún. 13. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10: Ha nem tesitanár, akkor fordulj a szüleidhez. Ha esetleg megtehetitek, akkor személyi edző, dietetikus (pénzbe kerül, ezért is mondom, hogy beszélj előbb a szüleiddel). Vagy akár csak magadtól elmehetsz futni, nem tudom merrefelé laksz, de vannak ezek a fitnesz parkok, azok is jók. Nem hiszem, hogy túlzásba tudnád vinni, de mondjuk elég heti 3x. Emellett ints búcsút a fehér lisztnek, cukornak és a nagyon zsíros kajáknak, de iktass be több sovány, fehér húst - mivel növekvő korban vagy, különösen fontos a fehérje. Egyél rendszeresen és egészségesen, igyál sok vizet, aludj elegendőt! Majdnem, hogy kizárt, hogy így is kövér legyél. Ha ezek után is annak hinnéd magad, orvos vagy pszichológus.
2015. júl. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi...
2015. júl. 25. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!