Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem akkor van egy pszichés...

Nekem akkor van egy pszichés betegségem?

Figyelt kérdés

" Az emberek azt nevezik pszichopatának, akinek nincsenek érzései, nem érez empátiát, azaz nem tudja magát a másik helyébe képzelni, így bűntudat nélkül bánt másokat. "


És ha én bele tudom magam képzelni mások helyébe, de ettől még nincs bűntudatom, ha le kell nyomnom őket a céljaimért? Ha segítek másoknak, visszautasítják és pofára esnek, akkor nem segítek nekik másodjára és bűntudat nélkül hagyom őket "szívni"? Ha nem izgat fel egy baleset során szétcsapódott emberi test, amikor a szemem előtt történik a dolog?

Ha az emberek többségét egy primitív zombinak tartom?

Ha nem érdekelnek az együttélési szabályok,mások véleménye és a szokások, csak amelyik nekem is megfelel és nem hátráltat az életemben?

Ha gond nélkül cserélgetem a barátaimat, amikor nekem tetszik?

Pszichopata vagyok, vagy szociopata? Vagy makkegészséges?



2015. jún. 15. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Egészséges vagy.

Egyébként mindenki ilyen, csak a legtöbben hazudnak róla.

Neked egyszerűen csak egészségesebb az önértékelésed, és őszinte vagy magadhoz. (A legtöbben erre nem képesek, hanem kitalálnak magukról egy hazug képet, és abban hisznek.)

2015. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Crudius ***** válasza:

Attól, hogy nem a társadalom elvárásai és nézetei szerint látod a világot, attól még nem vagy pszichopata vagy hasonlók.

:)

2015. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmi pszichés baj, egyszerűen csak f_aszfej vagy.
2015. jún. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Komolyan már, mi ez a gyk-s pszichopata vagyok divat de most tényleg:) Napi legalább 2 kérdés van erről. Nem vagy pszichopata, szokásos idióta vagy, aki szeretné magát különlegesnek érezni. A pszichopaták nem a gyakorikérdéseken kéredzgetik idegenektől, hogy pszihopata vagyok e. :)
2015. jún. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Komolyan muszáj behazudni magatoknak ilyen mentális defekteket, csak hogy úgy érezzétek, kilógtok a nagyátlagból? Mert amit leírtál, az nem kirívó, hanem soksok ember ilyen. Különleges pszichopata... Nofene...
2015. jún. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egészséges vagy, csak önző és bunkó, ez a helyzet.
2015. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha önző és bunkó, az még csak egy dolog, az emberiség nagy hányada van így ezzel. Csak azt nem értem mire ez a feltűnési viszketegség, hogy olyan dolgot magyaráznak be maguknak, amihez közük nincsen, ha pedig dolguk lenne egy olyannak, sírva bújnának bele a saját popsilyukukba.
2015. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bazzeg. Csak megkérdeztem. Es én vagyok a bunkó.
2015. jún. 15. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!