Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek bejön ha egy...

Lányok! Nektek bejön ha egy fiú ügyetlen?

Figyelt kérdés

Tehát szeretitek ha segíteni kell neki, ti ügyesebbek vagytok nála stb?


Mert engem ez kifejezetten irritál, ha egy fiú ilyen :/

Persze nem úgy értem, hogy egy-két dologban ügyetlen, mert ez természetes, én csak azt nem szeretem ha az illetőnek szinte semmi se megy egyedül, "anyuci pici fia" stb..


Nektek mi a véleményetek?


15/L



2015. jún. 16. 08:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy férfi legyen határozott,szóval nem
2015. jún. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én mindent eltudok fogadni, szóval igen. Szintén 15/L
2015. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan fiú vagyok, de szerintem ez egy lánynak sem tetszik. Sőt, fordítva is így van, engem is irritálnak az életképtelen lányok, de még a fiúk is. Pl. suliban egy csaj adni akart egy ezrest, hogy keressek egy idegent akinek kiadják a cigit, és kérjem meg hogy vegyen neki, mert ő bár annyira nagylány, hogy 16 évesen már cigizik, ahhoz még gyáva, hogy leszólítson valakit az utcán... Vagy suli fogorvosnál, elkértem a WC kulcsot mikor engem vizsgáltak, mert le van zárva, hogy az utcáról ne jöjjenek be használni... hugyoztam, aztán mikor jövök ki, a WC ajtó előtt ott áll 2 fiú osztálytársam (17 (!!!!) évesek) hogy nekik is kell... mondom oké, használjátok, csak vigyétek utána vissza a kulcsot a nőnek, mert én már megyek haza. Akkor inkább nem hugyoztak XD csak ne kelljen visszavinni a kulcsot, mert félnek bekopogni visszaadni. Ott vesztettem el a hitem az emberiségben.
2015. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#3: Az ilyen emberektől én is kész vagyok. Én tegnap bezártam az órát a szekrénybe a fürdőben, ami a szekrényt nyitja.. xD Odamentem a nőhöz, kinyittatták, és ennyi volt. 16 éves ismerősöm meg odasúgja a fülembe, hogy de ügyes vagyok, ő ezt nem merte volna megtenni.. O.o

De azért ne veszítsd el a reményt az emberiségben! :D

2015. jún. 16. 09:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem bírom egyik nemnél sem, sőt, kifejezetten irritál, taszít (mert én meg pont az ellentéte vagyok, lehet azért). Kisebb koromban (6-7 éves) én is ilyen voltam, csak aztán rohadtul megjártam miatta, és megfogadtam, hogy megemberelem magam.
2015. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és gratulálok!
2015. jún. 16. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!