Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az új munka társaim ki akaszta...

Az új munka társaim ki akasztanak mit tegyek?

Figyelt kérdés

Gyárba vagyok de rohadt idegesítőket próbálok beilleszkedni de nem tudok mit mondani nekik...

Egésznap vihognak tiszta gyerekesek,nem az mert értem én a poént,de ezek debilek...

Kellemetlenül érzem ott magam h nincs egy ember akivel ellennék,mit csináljak?


2015. jún. 17. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj kommunikálni velük, erőltesd meg magad.
2015. jún. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én két hétig dolgoztam gyárban. Vegyes társaság van ott, a normális egyszerű emberektől kezdve az igazán prosztó barmokig.

Például, amikor az egyik értelmes, művelt kollégával flörtöl-mint minden nőneművel- a rakodósrác. És míg az egyszerűbb csajok vihogtak a primitív poénokon, ez a lány csak zavarba jött. Erre ezek az észlények el kezdték kirekeszteni, milyen fapi.a, stb. Nem jutott el az agyukig, hogy valaki nem vevő erre. De nekem ugyanúgy udvaroltak paraszt módjára az egyszerűbb nők.

Intim szféra meg smafu.


Hát szerintem próbálj csak mosolyogni, néha bólintani, aztán békén hagynak, vagy lehetsz célratörő is, szólj be valami teljesen érthetetlen poént.

2015. jún. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerinted úgy általában gyárban mennyire értelmes emberek dolgoznak? Na, pont annyira...
2015. jún. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát jah ez igaz sajnos
2015. jún. 17. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!