Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én már rosszul vagyok amiért...

Én már rosszul vagyok amiért hétfön menni kell dolgozni, mit tehetek?

Figyelt kérdés
mindig erre a car robot munkára, gondolok, tudom kicsit szorakozni kellene hogy ne ezen agyaljak mindig, de nem tudok se barátaim se csajom, egyedul mégis hogyan szorakoztassam magam? munkát váltani meg nem nagyon birok, nem vok tanult ember. az életet is utálom már, hát ti?

2015. jún. 6. 19:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%
Négy évig suliban te jól elvoltál, én meg megcsináltam a leckém és tanultam. Most fordul a kocka. A következő negyven évben én jól elvagyok, te meg tanulod a leckét és megrohadsz szép lassan.
2015. jún. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
De ha ügyes vagy akkor változtatsz, hogy jobb legyen. Ez lemaradt. Szóval kitartás és tegyél ellene
2015. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Érettségizz újra, felvételizz egyetemre.
2015. jún. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1: Ez annyira, de annyira szemét volt. :D


Egyébként én sem csípem annyira a munkát, pedig jó munkahelyem van. Szívesebben lustálkodnék otthon, mint régen.

2015. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is utálok dolgozni, ennek ellenére mindig is dolgoztam. Valahogy meg kell lelned az örömöd az adott munkában, akkor könnyebben elviselhető. Tanulj, képezd magad tovább, utána lesz lehetőséged váltani. Én is munka mellett diplomáztam le, nincs lehetetlen, csak akaraterő kell.
2015. jún. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 homo ludensz ***** válasza:
Mondjuk ömlik a víz a konyhátokban. Gyorsan a szerviz,gyorsan a szerelő.Kérdezd már meg tőle szombaton vagy vasárnap szeret e ő dolgozni. Nincs neted mit teszel? Felhívod a szolgáltatót és aki ott ül és akitől várod hogy újra internetezhess az munka végzés céljából ül ott vasárnap s ünnepnap is és senki nem kíváncsi rá szeret vagy utál dolgozni. A mentőst sem kérdezi senki aki felszed téged az utcán meg az orvosokat s tűzoltókat sem csókkal szokták fogadni. Válassz olyan melót ami egy kicsit hozzád közel áll/mozigépész,sorompóőr,lámpaóltógató,plakátragasztó/.
2015. jún. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én, köszönöm kérdésedet, jól vagyok. Nem utálom az életet, hiszen csodaszép dolog. Voltam már fent is, lent is egy párszor. Most éppen a béka segge alól kandikálok kifelé, de tudom, hogy van még szufla bennem, így nem aggódom agyon magam. Az élet szép, csak te nem látod. EZEN változtass.
2015. jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves első, én végtanultam életem 23 évét, lediplomáztam, az évfolyam egyik legjobbja voltam, ahogy gimnáziumban, úgy egyetemen is, hajtottam magam, mint egy őrült, nyelveket tanultam végig, mégis most mások után pucolom a mocskot, mert a diplomámmal csak irodai iratrendezőnek vagyok jó, abból meg nem lehet megélni. A tudásom valahogy senkinek sem kell, pedig állítólag nem olyan rossz szakot végeztem. Úgyhogy jobb, ha nem osztod itt az észt, neked max. szerencséd volt.

Kedves kérdező, neked sajnos túl sok jót nem tudok mondani, igyekezz munkát váltani, talán ott jobb lesz.

2015. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
törj ki belőle, találj egy hobbit, járj el konferenciákra, lépj be MLM-be, stb.
2015. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!