Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elég nagy probléma, nem tudok...

Elég nagy probléma, nem tudok táncolni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tudom, röhejes, de 19 éves lány létemre nem tudok táncolni!

Eddig a diszkók/bulik 95%-ában ültem és beszélgettem.

Még 15-6 éves koromban táncolgattam, de az egyik srác úgy nézett rám, hogy milyn hülyén táncolok. Azóta nem merek. Tükör előtt is próbáltam, videóból is...egyszerűen nem megy.

És a problémám ez önmagában nem elég nagy, most pénteken megyek bulizni egy sráccal, aki nagyon tetszik. Lehet, hogy hozza a haverjait, még nem biztos. A lényeg, hogy táncos buliba megyünk, namost egy techno-ra, egy dubstepre, vagy akár egy Katy Perry-s számra nem tudom, hogy kell táncolni...

Ilyenkor mit csináljak? Ráadásul hiába iszom, az se segít, mert attól csak mindenen mosolygok(többször próbáltam már), de táncolni nem megy, sőt, attól elfáradok.

Ritmusérzésem nuku....


2015. jún. 17. 08:36
 1/1 MrPifta ***** válasza:
100%
érezd jól magad, és ne érdekeljen, hogy más mit gondol. Ha szól a zene, perdülj táncra, ne másokkal foglalkozz.
2015. jún. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!