Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek valami baj van velem?

Pinkjaguar kérdése:

Szerintetek valami baj van velem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,mintha én nem abban a világban élnék,mint mások,hanem egy sajátban,amit senki sem lát. Néha elképzelek embereket,akikre szükségem van,végiggondolom,ha léteznének mit mondanának,tennének,nyugtatnának meg,ha valami bajom van stb. És ez már kiskorom óta így van,pedig már jócskán kinőttem a képzeletbeli barátos korszakból. Különben elég magányos vagyok,de a környezetem előtt megjátszom,hogy semmi bajom..és amikor beszélgetek valakivel,mindig azon pörgök,mi lesz a következö mondat,amit kimondok,téma,amit felvetek. És baromira nem bírom a szemkontaktust,meg azt,ha túl közel állnak hozzám az emberek.Szerintetek lesz így valaha barátom?mert 16 vagyok,lány,és különben se csúnya,se hülye nem vagyok,de így sem kellek senkinek...

2015. jún. 8. 00:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezekkel a dolgokkal még nagyon különcnek sem mondanálak.


Inkább csak nem bízol magadban és azon görcsölsz hogy megfelelj másoknak.


Alul értékeled magad másokhoz képest de attól még ha normálisan nézel ki pasid biztos hogy lesz.

2015. jún. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,ezt jó hallani :) csak olyan idegesítő,hogy van egy csomó olyan lány,aki tök magától értetődően vicces és jófej és rengeteget beszél,és volt egy csomó pasija,én meg azon parázok hogy nehogy hülyének/különcnek/unalmasnak nézzenek,mert béna vagyok a szóbeli kommunikációban..
2015. jún. 8. 00:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Még gyerek vagy, hogy érted azt, hogy nem kellesz senkinek?
2015. jún. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz barátod
2015. jún. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki válaszolt :) megnyugtattatok.
2015. jún. 8. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!