Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szeretek buliba járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szeretek buliba járni és srácokkal táncolni, de van egy kis probléma. (? )

Figyelt kérdés

az átlagnál rosszabbul hallok, és amikor táncolok egy sráccal előbb vagy utóbb kérdez valamit és nem hallom és hiába mondom neki, hogy "Bocsi, de nem hallak" nem értik meg és többször megkérdezik. Szóval az a kérdés: Mit mondjak nekik/ mit csináljak vagy, hogy oldhatnám meg?


Normális válaszokat szeretnék, de ... hülye kérdésre úgyis hülye válaszokat fogok kapni. :)


2010. dec. 28. 23:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Na, erre én is kiváncsi vagyok!

Nálam ugyanez a helyzet, csak én fiú vagyok.

2010. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. (te hány éves vagy?) :)
2010. dec. 28. 23:43
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindent helyeselj...


-Jösz táncolni? -Ja.

-Iszol egy koktélt? -Ja.

-Lesmárolnál? -Ja.


Ez mindig beválik!

2010. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
ááá nekem is ez van
2010. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Hát nem is tudom :D...ha nem eldöntendő kérdést tesz fel, hanem a nevemet kérdezi meg (vagy mást), akkor gáz van. Meg a dugást nagyon nem helyesélném.
2010. dec. 28. 23:46
 6/30 anonim ***** válasza:
Én is szarul hallok. De legalább ezzel megszűröm az embereket. Aki akkora idióta, hogy nem bír hangosan beszélni, annak van valami más baja is, és előbb utóbb úgyis megunja hogy értetlenkedem. :D 18/F
2010. dec. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Méé, jó buli...


-Hogy hívnak? -Ja. Tényleg úgy hívnak? -Ja. Anyád sokat piált? -Ja. Be volt b*szva névválasztásnál is? -Ja. Ezért lettél te is analfabéta? -Ja. A szókincsed is erre vezethető vissza? -Ja. Nem baj, egy éjszakára jó vagy. -Ja. Akkor megyünk? -Ja. XD

2010. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
remélem kapunk valami jó választ :D
2010. dec. 28. 23:49
 9/30 A kérdező kommentje:
Csak annyit tudsz mondani, hogy "Ja"? - Ja X"D
2010. dec. 28. 23:50
 10/30 anonim ***** válasza:
Alap... na, egy próbát megér. Ha szarul sül el, kiötlünk mást. Videónaplót kérek az eseményről, tuti szakadnék a röhögéstől. XD
2010. dec. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!