Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen parasztok az...

Miért ilyen parasztok az emberek, vagy inkább a magyarok ilyenek?

Figyelt kérdés
Ma sorban álltam egy interspárban és odajött hozzám egy szimpatikus fiatal csaj, egy mastercardos pólóban valami papírral a kezében, és kérdezte, hogy van e mastercardom. Mondtam, hogy nincs, mondta hogy oké köszi és megkérdezte ugyanezt a mögöttem álló nőtől. Mire az: Engem nem érdekelnek az ilyenek. DE MI??? Hát szegény lány el sem mondta mit szeretne, de ő már egyből tudja hogy hát őt biztos hogy egyáltalán nem érdekli. Miért van ez?
2015. jún. 19. 00:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Én úgy gondolom, hogy az emberek életéből hiányzik a hurka. Nagyon kevés ember fogyaszt manapság hurkát, ezért feldúlt lesz a mentális állapotuk, és a fentebb leírt borzalmas, szinte már hátborzongató szituációkat tapasztalunk az élet mindennapjaiban. Tehát maga a hurka fogyasztás hiánya miatt szenved ebben a problémában az egész emberiség. A megoldás a hurka elfogyasztása lenne, mégpedig tejszínnel.
2015. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Lehet valami köcsög román volt
2015. jún. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ez valamiért nagyon tetszett, köszi :D
2015. jún. 19. 00:33
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

1) ha mastercardos póló van a csajon, nem kell Einsteinnek lenni, hogy rájöjjek, mit reklámoz,

2) egész napos meló után, amikor még be kell vásárolni és zombulok a sorban, akkor engem se érdekel, mit akarnak rámtukmálni

3) aki másokat zaklatós munkát végez, az készüljön fel rá, hogy el lesz hajtva a búsba. majd ha nyugdíjas leszek, aki élvezi, hogy idegenekkel beszélgethet, akkor végighallgatom.

2015. jún. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyébként ez egy nyugdíjas koró nő volt. És honnan tudod hogy valamit rád akart tukmálni?
2015. jún. 19. 00:36
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
A nézéséből és a járásából, illetve a csípőjének ringásából...
2015. jún. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
mióta vasárnap zárva a bolt, azóta mindíg k...va sor van az interspárban
2015. jún. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen munkát vállal számoljon avval , hogy az emberek 80%át baromira nem érdekli az általa reklámozott dolog vagy magasról tesz rá esetenként bunkóra véve a figurát elis zavarja. Na mivel már 10 méteres körzetből kilehet szúrni a polójáról , esetenként szórólapról stb , hogy mit promotál, Ebben az esetben ha mastercardot és nekem nincs akkor evidens , hogy nem is érdekel hogy esetleg milyen kedvezményem lehet vele vagy mikre vagyok jogosult . Ha meg van mastercardom akkor meg informálódom a bankomnál alapesetben de akkor se az interspárban akarom ezt tenni sorban állás közben. Azt azért még tegyük hozzá a valósághoz , hogy sok esetben lerázhatatlanok nyomulósok . Olyan világot élünk, hogy mást se hallunk , látunk csak a reklámokat. Tv , internet ,rádió, mobiltelefon mindenhol utolérnek , bocs ha a egy nehéz nap után a kötelező kajavászat közben a boltban nem érdekel hogy a kedves sárgapolós kiscsaj mit akar rámsózni vagy milyen keresztkérdései vannak. Akkor igen bunkó magyar vagyok.
2015. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem volt paraszt a mögötted álló nő! És nem csak a magyarok ilyenek.

Az a nő már jóval több élettapasztalattal rendelkezik, hidd el, lehet tudni, hogy a Mastercard-ot, ill. ezzel kapcsolatos dolgokat akar promótálni.

Annak pedig, hogy nem volt kíváncsi a részletekre, sok oka lehet.

1. Például a lehető legjobb kezekben vannak a pénzügyei, profi szakemberekkel konzultál rendszeresen a számlavezető bankjában, nincs szüksége egyéb információra.

2. Lehet, hogy neki is Mastercardja van (többek között), és amúgy is értesült már a változásokról, ajánlatokról.

3. Leszarja az egészet. Nem mindenkit érdekelnek a pénzügyek, bankkártyák.

4. Semmi kedve beszélgetni. El akar merülni a saját gondolataiban, és kész.

Ennek is sok oka lehet: rosszkedvű, épp gyászol, épp nemrég közölték vele, vagy egy rokonával egy csúnya betegség hírét, lehet minden idegesíti, mert hüvelygombája van, és borzasztóan viszket neki, vagy lecseszte a főnöke, vagy felidegesítette a férje, vagy a gyereke rossz bizonyítványt hozott, vagy hazudozott a barátainak, és amitt stresszel, nehogy lebukjon, vagy tönkrement a telefonja, és nincs pénze újat venni, vagy elvitték a boltból azt a szoknyát, amit kinézett magának, vagy csak szimplán fáradt, ezer oka lehet.

2015. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
csak azért mert neked szimpatikus volt a csaj, nem azt jelenti, hogy másnak is az! Lehet, hogy a pasija volt szeretőjére emlékeztette őt ez a lány, és máris ellenszenvessé vált. Bármi lehet.
2015. jún. 19. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!