Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért ennyire...

A magyarok miért ennyire ellenszenvesek egymással?

Figyelt kérdés
Rég a haladás útján járnánk ha nem gyűlölné egymást mindenki. Mi az oka ennek?

2015. jún. 2. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
nem tudom hol elsz, de a mi koreinkben nem gyulolik egymast az emberek.
2015. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
75%
Ezt én is észrevettem már, irigyek nagyon a magyarok és rosszindulatúak. Ha valakinek jobban megy, vagy több van, akkor megvetik és gyűlőlik. Talán a rossz anyagi átlag az oka, nem tudom, de tényleg ritka ellenszenvvel viseltetnek egymás iránt.
2015. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
ez így nem igaz. sok az ilyen, de nem mindenki.
2015. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Erre a Parlamentben is tudnának reagálni. Mert ott keresendő a hiba, a sok politikus mindent magának akar, közben meg mi szenvedjük el a ballépéseiket! Amiből mára lett bőven.
2015. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Örök kérdés, de még mindig nem sikerült megfejteni. Valószínűleg több oka van, ezért mindenkinek igaza van.

Lehet az egyik oka az aránytalan kereset, mert én a köreimben úgy vettem észre, hogy általában azok ellenszenvesek velem, akiknek rosszabbul megy, és azok sokkal kedvesebbek, akiknek több van, mint nekem. Nem néznek le, és nem sajnálnak, mert nincs miért, de kedvelnek a személyiségem miatt. Szóval az egyik oldala a dolognak az egzisztencia kérdése. Az egzisztencia intelligenciával is jár, vagy fordítva: Az intelligencia gyakran jobb egzisztenciával. Általában akik nem érték el az életben amit akartak, hajlamosak másokat okolni, és mivel pontosan maguk sem tudják ki a felelős a kudarcaikért, az első szembejövőt hibáztatják, akinek kicsit jobb a sorsa. Vagy lehet nem is jobb neki, csak jobb a kedve és nem panaszkodik örökké, az épp elég, hogy az utálat tárgya legyen, mert mi az, "hogy jó a kedve?" "Biztos semmi gondja, ha ilyen jó kedvű." Pedig a fenéket nincs gondja, csak van benne annyi kultúra, hogy nem terheli a másikat ezzel, és annyi önbizalom, hogy megtudja oldani.

Másik: "Rég a haladás útján járnánk ha nem gyűlölné egymást mindenki."

De lehet, hogy a haladás útja az oka mindennek.

2015. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%

#4 Unalmas ez a mindent a politikusokra fogunk f#szság is. Még is ki válassza meg őket? Na látod...

Az hogy pár millió ember hagyja, hogy teljesen kifossza pár nyomorult g#ci az nem csak őket minősíti ám.

2015. jún. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez régg belénk éget (többségbe.

Oka?

Törökdúlás. Tatárdúlás. Forradalom leverése.

1VH. Trianoni békeszerződés . 2VH . és az elnökeink.


Hiába akarunk érvényesülni de nem lehet Mo-n

Minket sok csalodás ért a magyar népet

Megfosztotak szinte mindentöl.

Mindig volt valami baj és ez beéget

2015. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem választanád meg őket, akkor kötelező lenne! Nem fogunk rájuk mindent, csak azt hogy elsüllyesztik az országot, lakhatatlan lesz, még annak is aki pl orvos.. ja már elsüllyesztették? bocsi, Off.
2015. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

"Rég a haladás útján járnánk ha"


Ezek a tényezök nem lennének leggalábis a többsége

2015. jún. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Passz. Amúgy, ha az ember költözik más országba hamar átragad a mentalítás is. Legalábbis itt NO-ban a magyarok is sokkal másabbak egymással szemben.
2015. jún. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!