Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan, hogy én...

Létezhet olyan, hogy én tényleg nem tudok senkivel komolyabban kijönni?

Figyelt kérdés
Se anyával, se apával komolyabban nem tudok kijönni például. Nem vagyunk rosszban, csak én nem tudok senkit közelebb engedni magamhoz, meg ha közelebb engedem, utána már nem is hozzám pártol. Apám kb még a éltesó nővéremet is jobban szereti (külön apától vagyunk). Velem mindenki csak úgy elvan, de semmi komolyabb. Sokszor még nagyjából a barátom is unatkozik velem, egyáltalán nem "társulunk" vagy hogy is mondjam. Igazi barátnőim nem is voltak sohasem, és biztos vagyok benne, hogy nem is lesznek. Eleinte nagyjából mindenki érdekes vagyok, mert nyitottnak és értelmesnek tartanak, de aztán ennyi. Az első adandó alkalommal mindenki csak lelép, míg másoknak azt látom, hogy bárkivel is, de megtalálta a lelki társát. Nem tudom, hogy tud-e erre valaki válaszolni, de tök szar, már elegem van ebből... 18/L
2015. jún. 19. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenki elpártol, akkor ideje némi önvizsgálatot tartanod,mert 1-2 ember lehet hülye,de mindenki...

A szülő kérdés más tészta.

Kérlek fejtsd ki,szerinted miért bánnak úgy veled a szüleid?

2015. jún. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem tudom. Nem pártol el mindenki, egyszerűen csak senki nem akar velem komolyabban semmit. Nem is érdekel, utálom magam.
2015. jún. 19. 18:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Tényleg önvizsgálatot kellene tenned. Nekem is voltak barátaim, igaz rövid ideig, de azért voltak. Pedig én eléggé zárt személyiség vagyok. (próbálok nyitottabb lenni)

Szerintem nézz vissza az időben, hogy mit- és hol csináltál rosszul. A szülő dolog tényleg más. korábbi, hasonló kérdés: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__61..

2015. jún. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!