Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet olyan hogy valakinek...

Létezhet olyan hogy valakinek semmihez sincs tehetsége?

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én magamat is idesorolom
2014. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, de az is lehet, hogy olyanban vagy jó, ami természetesnek tünik számodra, mégis építhetsz rá. pl kommunikációs készség vagy ilyesmi
2014. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem mindenkiben van valami tehetség. Csak meg kell találni hogy mihez van érzéked. Lehet hogy valami olyan amit soha nem próbáltál még és eszedbe sem jutna... Ne legyél elkeseredve ha még nem találod a helyed. Én 28 évesen találtam meg hgoy miben vagyok igazán jó. Dolgoztam sok munkahelyen, mindenhol úgy éreztem hgoy kilógok a sorból. Végül az élet úgy hozta hogy ápolónő lettem. Igazi kihívás minden nap, boldogságot és szeretetet kapok a sok betegtől akik gyógyultan távoznak. Vannak nehézségek is, de sokkal sokkal több a jó dolog. Te neked is csak rá kell jönnöd mi az ami a szívedet megdobogtatja. És ne add fel a keresgélést csak azért mert beleuntál. Csinálj pl egy pár önismereti tesztet. abból már kiderül néhány dolog, de találsz neten konkrétan pályaválasztós tesztet is. Először ismerd meg magad és utána megtalálod a tehetséget magadban!
2014. júl. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Minden annyian ugyan annyi tehetséggel születünk, csak különféle leosztásban.


Ha nem fedeznek fel minket, találjuk meg mi az amiben tehetségünk van és kívánatos számunka, hogy ki is éljük ott a tehetségünk!


Ebben semmi udvariaskodás nincs.

2014. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Családgondozókban is korhatár nélkül van erre segítség.
2014. júl. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs. Olyan van, aki bebeszéli magának hogy ő hülye és meg sem próbál dolgokat.
2014. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én is idetartozok sajnos
2014. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, olyan van hogy az ember kipróbál valamit és ha nem sikerül elsőre vagy másodjára akkor ahelyett hogy tovább próbálná inkább elismeri hogy nincs hozzá tehetsége. És a másik oldalt van aki kitartóan csinálja és jó benne, neki persze van tehetsége. Pedig lehet alapesetben ugyanannyi van, de aki kitartóan próbálkozik és csinálja természetes hogy többre jut.
2014. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a sok választ, csinálok pár önismereti tesztet. :)
2014. júl. 19. 09:08
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan hogy valakinek nincs tehetsége semmiben

Mindenki tehetséges valamiben valaki kis dolgokban tehetség valaki visszont lényegesebb nagy dologban tehetséges.

Ha úgy érzed hogy nem vagy tehetséges az csak azért van mert nincs elég önbizalmad.

2014. aug. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!