Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Betegesen spórolós vagyok?

Betegesen spórolós vagyok?

Figyelt kérdés

3 hónapja dolgozom, ezidő alatt 115 ezret spóroltam meg. Sose vettem semmit, csak ha valami elfogyott. Szegényen nőttem fel, így nem vagyok hozzászokva a vásárolgatáshoz.

Ma a barátommal elmentünk vásárolni.

Vettem 2 felsőt, egy melltartót és egy nyáriruhát.

Jövő hónaptól lesz egy másodállásom, majdnem kétszer annyit fogok keresni, mint eddig, de mégis úgy érzem, hogy szórom a pénzt.

Anyukám is azt mondja, nyugodtan vegyem meg, amire szükségem van, hiszen megdolgozom érte, és a pénzbe nem lehet felöltözni.

Elköltöttem 15 ezret. Erre a nyárra még kell egy pár tornacipő és egy nadrág, de meg akarom várni vele a következő fizetést.


Mennyire normális ez?


21N


2015. jún. 20. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Abszolút nem. Ez beteges ami nálad van.
2015. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

*Mennyire normális ez?

Abszolút nem normális.


Nézz utána a Mammon szó jelentésének.

2015. jún. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok. Ha nem megy az életminőséged rovására, nem szenvedsz hiányt semmiből, akkor nem gond, mert később még roppant jól jöhet. A cipőt és a nadrágot pedig vedd meg magadnak.
2015. jún. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
3-asnak abszolút igaza van, ne is figyelj a többiekre. Bár a nejem is ilyen lenne. :-(
2015. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A mammon egészen más kategória.
2015. jún. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igazából, mindenki magának kell beossza a pénzét, és azt nézni hogy neki mi a jó. Ha neked az a jó hogy nem költesz, csak amire muszáj, akkor csináld azt.


A beteges spórolás szerintem ettől durvább, aki tényleg minden fillért megnéz, spórol a kaján, spórol mindenen. Pl volt egy kérdés, ahol a család 3 tagja egymás után fürdik le ugyanabban a vízben, aztán azzal mosnak ruhát, majd leengedik a wc-n...na az már beteges spórolás.

2015. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ugyanilyen vagyok :D am az attól is függ mennyit keresel. 25f
2015. jún. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
utolsó vagyok am én a tornacipőt a múlt hónapba lerendeztem :D
2015. jún. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!