Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tehetek róla, de betegesen...

Nem tehetek róla, de betegesen féltékeny vagyok, mit csináljak? Megőrülök már.

Figyelt kérdés
Mármint nem szoktam jelenetet rendezni, a barátom sokszor nem is tudja, hogy én féltékeny vagyok, mert elfojtom, és inkább a barátnőimnek dühöngök, vagy magamba (vagy elmegyek futni :D ).. Szóval az a gondom, hogy a barátom elég helyes fiú, és nem csak azért állítom ezt, mert szerelmes vagyok, hanem tényleg jó pasi.. :D A gimibe csak fiúk voltak az osztályába, de most okj-s suliba van és szinte naponta 5-6 új lány ismerőse lesz.. Ez még nem is zavarna, de kialakult egy társaságuk osztályon belül: 3 fiú és 6 lány.. Folyton együtt lógnak.. Megnéztem a lányok képeit fbn és eléggé elment az önbizalmam, mert elég szép lányok.. És én mindig úgy voltam vele hogy "akit lehet vinni, azt vigyék".. De nem akarom, hogy ez megtörténjen.. Vagy nem tudom, ha meglátom, hogy egy lánnyal lett ismerős, egyből felmegy bennem a pumpa és legszívesebben szét vernék valamit.. És ez szerintem totál nem normális, főleg így alaptalanul, mert sosem ad okot a féltékenykedésre.. Csak annyi, hogy szerintem mindenki szép és csinos körülöttem, én meg egy ronda szr vagyok és hogy bármikor elhagyhatna a barátom egy szép csaj miatt.. É s már komolyan megőrülök:'(
2014. nov. 6. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem ad okod, ne aggódj :) és szerintem elmondhatod neki hogy így érzel, biztos meg fog nyugtatni :) csak hisztit ne csapj ;)
2014. nov. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Üdvözletem... húszon-éves(F) vagyok, én esetemben is hasonló dolgok történnek,de én hisztizek, az ellen mit tehetek? Már félek remegek,gyomor görcsöm van, ugyan ebbe, a szituban vagyok.
2016. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!