Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség nő és lány...

Mi a különbség nő és lány között? 25 évesen gáz, ha lányként gondolok magamra?

Figyelt kérdés

Pár napja beszólt egy távolabbi ismerősöm, amikor magamat lányként emlegettem, hogy 25 évesen már elég gáz, ha nem nőnek mondom magamat. Szerintem ez teljesen baromság, de elgondolkoztatott.

25 évesen most csinálom a második diplomámat, mellette dolgozom, albérletben lakok, a házasság és a gyerek csak távoli jövő. Amúgy is úgy nézek ki, mint egy 20 éves, és nem is öltözködöm szupernőnek.

Most tényleg gáz lenne, ha sokkal inkább lánynak érzem magamat ennyi idősen ilyen körülményekkel?


2015. jún. 20. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ahogy érzed.

Én amin keresztül mentem, és amennyi élettapasztalatom van, nyugodtan tekinthetnék magamra nőként, de én is mindig lányt mondok. 22 leszek, de 16-nak nézek ki, és kislányosan öltözöm, lehet, ennek is közve van hozzá.

2015. jún. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elég még 30 év felett nőnek hívni magad.
2015. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem gàz!

Én 26 vagyok,de én is lànyt hasznàlom.A nö kifejezetten zavar mert olyan mintha öreg lennék :)

2015. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ah de jó, hogy mások is így gondolják. : )

egyetértek veletek.

lehet, hogy a külső megjelenés is közrejátszik.

és én is inkább 30 körülieket-felettieket "nőzök" le. nem vagyok én még olyan öreg. : )

2015. jún. 20. 20:26
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyum 50-es barátnői egymásnak szokták mondani, hogy "mi van, lányok?". Szerintem ez nem jelent semmit.
2015. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lánynak születsz, nővé válsz. Neked melyik a szimpatikusabb: egy 25 éves fiú, vagy egy 25 éves férfi?
2015. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a 25 éves fiú : )
2015. jún. 20. 21:06
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, én is falnak tudok menni amikor írják a hírekben, hogy 19 éves pedofil férfit tartóztattak le. Egy átlag 19 éves férfi pattanásos és az anyja főzi neki a kakaót. Aztán meg meglepődnek ha a vele egy értelmi szinten levő lányokhoz közeledik. Na de mindegy.


Szerintem nem is annyira korfüggő, én inkább a szüléshez tudnám kötni. Persze nyilván 35-40 gyermektelen nőt nem hívnék lánynak. De van 30 éves munkatársam aki kis pici kislány.

2015. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Minden nőnemű egyén lány, aki (még) nem asszony. Egy bizonyos kor után pedig elé lehet biggyeszteni a "vén" jelzőt.
2015. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ismertem olyat, aki negyven felé, teljesen életvidáman, családos asszonyként csak így beszélt a nemekről, hogy a fiúk, a lányok. Nem akart senkitől semmit, és nem lehet ráfogni, hogy felelőtlen vagy butácska vagy bármi hasonló lenne. Még olyan nagyon lazának se mondanám. Persze nem ez volt az egyetlen bohókás mozzanat körülötte. Inkább nem sorolom, még valaki ráismer. :) De sose zavaró egy olyantól, aki ezzel 1) önmaga, 2) felhőtlenül érzi magát így, 3) nem az a fajta, akinek a dolog súlya miatt sehol nem merik elmondani, mennyire irgalmatlanul idióta.
2015. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!