Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen irritáló az...

Miért ilyen irritáló az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akit én utálok, de szerintem ő ezt nem tudja, mert elég sokszor odajön hozzám csak úgy megkérdezni, hogy "na mi van?" és mivel amúgy se vagyunk annyira jóban, csak annyit mondok neki, hogy hát semmi. Erre ő mindig elkezdi utánozni, amit mondtam, de direkt ilyen idegbeteg hangon, pedig amúgy nem is úgy mondtam, aztán elmegy...Csak most nem értem, miért kérdez ilyeneket, ha utána úgy is egyből megy máshoz, ahogy válaszoltam neki, egyáltalán mit lehet válaszolni egy ilyen kérdésre, hogy na mi van? Ráadásul ezt mindig ilyen helyzetekben kérdezi, amikor mondjuk ülök a padban és olvasnék, vagy megyünk órára egy másik terembe. Na olyankor vajon mi lenne? Vagy mondjuk csomószor ilyen tök jelentéktelen dolgokról kezd el velem bájcsevegni, ilyeneken, hogy szünetben elővettem az itókámat és ittam egy pár kortyot, erre elkezdi nekem, hogy "Úristen, te már megint iszol??", majd negyed órán keresztül ecsetelgeti nekem, hogy ő egész nap fél liter teát is jó, ha megiszik, én meg vagy 3 liter vizet is megiszok az a pár óra alatt, amíg iskolában vagyunk és hogy hogy bírok ennyit inni. És ezt így kb minden nap eljátssza.

Ráadásul állandóan, amikor beszélgetek barátnőmmel, ő is odajön és belepofázik a MI beszélgetésünkbe és ha én mondok valamit, elkezd velem kötekedni, hogy hát nem is úgy van, ahogy én mondom meg ilyenek, ezen vitatkozunk egy sort, majd elmondja ugyanazt, amit én mondtam és mikor mondom neki, hogy hát én is ezt mondtam az előbb, még neki áll feljebb és azt állítja, hogy ezt ő mondta, nem én -.-

Olyan szar, hogy ezzel a gyerekkel leszek gyakorlaton is és majd ott is biztos oda fog jönni hozzám beszélgetni arról, hogy mi az, hogy már megint iszok, vagy csak így spontán pl. kajálás közben elkezdi majd kérdezgetni, hogy na mi van, mit csinálok. Hogy lehet valaki ilyen? És hogy koptathatnám le? Annyira idegesít..


2015. jún. 21. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy hiperaktív. vagy csak szimplán ilyen gyógyegér.
2015. jún. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen idegbeteg módon kezd el beszélni vagy valami,akkor kezdj el rajta röhögni,észrevétlenül vedd elő a telefonod és csinálj úgy mintha felvetted volna és feltetted volna mondjuk a Facebookra vagy valami esetleg te is menj oda mikor beszélget és zavard meg stb.
2015. jún. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A facebook-os nem jó ötlet.

Fel is jelenthetnek, honnan tudod, hogy a szülei nem ilyenek.

Szólj be neki, hozd kellemetlen helyzetbe.

2015. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha fel sem vette nem tehetnek ellene semmit
2015. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

A Facebook-ost inkább tényleg nem próbálnám ki, egyszer mesélte ez a csaj, hogy feljelentették a szüleivel az egyik ismerősét, aki ELVILEG rejtett számról hívogatta őt, de abba se biztos amúgy, hogy ő volt az, csak vele akkor épp rosszba voltak, ezért gondolta, hogy biztos ő hívogatja...-.-

2015. jún. 23. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!