Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok az emberek akik nem...

Azok az emberek akik nem tudnak beilleszkedni a társadalomba, azok hogyan élnek? Mit dolgoznak?

Figyelt kérdés
most már egyértelművé hogy nem tudok mit kezdeni másokkal, és ők sem szeretnek engem. A családom sem áll mellettem ki soha semmiben. Inkább keresztbe tesznek nekem. Munkát sem találok már jóideje, mindig az ismerősök nyernek. Ti mit tanácsoltok? Költözzek el egy szegényebb országba ahol meghúzhatom magam életem végéig de ember és stresszmentesen, vagy pedig egyszerübb lenne megghalnom?

2015. jún. 22. 18:26
 1/4 anonim válasza:

Semmiképp sem jó ötlet meghalni, az sose jó megoldás

Szerintem keress a helyzetéhez hasonló embereket

2015. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bocsi

Helyzetedhez

2015. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Azok az emberek akik nem tudnak beilleszkedni a társadalomba, azok hogyan élnek? Mit dolgoznak?"


Vagy bortonben, vagy masokon elnek. Haziasszonyok, pl.


Szerintem probalj valtoztatni magadon, deritsd ki mi az amiert nem sikerul amit akarsz.

2015. jún. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem dolgozom hosszú ideje, ahol meg dolgoztam, hamar eljöttem mert nem tudtam beilleszkedni, illetve amit rám mertek bízni, azt is elrontottam. Itthon vagyok állandóan, ha van miért, akkor kimozdulok, illetve próbálok egy jó munkahelyet találni. Barátnő vagy barátok találásáról már lemondtam, nem társaságba születtem, képtelen vagyok mások közé beilleszkedni, vagy egy idegen emberrel kapcsolatot teremteni. Túl alacsony ahhoz az IQ-m, hogy egy átlagos, barátokkal, munkahellyel és célokkal rendelkező ember legyek. Túl alacsony az IQ-m az élethez.
2015. jún. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!