Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nem furcsa az,...

Szerintetek nem furcsa az, hogy valaki pont azért nem tud beilleszkedni a társadalomba, mert jazz zenét hallgat, régi rockot, nem bulizós, ivós, dohányzós típus?

Figyelt kérdés
Hozzátenném, hogy nincs benne minden hülyeségbe, veszélyes dolgokba, mások megalázásába, marháskodásba. Szívesen olvas szépirodalmat, megy el színházba, moziba egy értelmes filmre. Viszont nem iszik alkoholt, nem dohányzik vagy drogozik. Már rögtön nem szocializálódik.
2014. febr. 24. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a személyiségeddel van baj, ettől még lehetsz egy lelketlen, empátiára képtelen, rossz humorú pszichopata állat.

Ismerek ilyet, és meg van győződve arról, hogy az érdeklődési köre miatt nem bírják az emberek. Pedig azért, mert egy önző, nagyképű sznob.

2014. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sem önző, sem nagyképű nem vagyok ezt mindenki mondja rólam. Visszahúzódó, csöndes alkat vagyok, aki legtöbbször nagyon jól elbíbelődik szövegekkel, könyvekkel, mániája az, hogy dalszövegeket olvas és próbálja értelmezni a maga körül kialakult világot.
2014. febr. 24. 14:04
 3/6 A kérdező kommentje:
Sőt továbbmegyek. Sem lelketlen, sem empátiára képtelen nem vagyok. Sokan, köztük a barátnőm is említette már, hogy sok olyan dolgot észreveszek rajtuk, bennük, ami mások számára rejtve marad. Sokkal inkább befelé élő alkat vagyok, sokszor önelemző mint más és kimondottan nagy hangsúlyt fektetek a lélekben zajló folyamatokra. Viszont nem úgy szórakozom mint más az tény. Nem volt szükségem arra, hogy barátokkal ugrassuk egymást. A viccelődés, humor normális keretek között természetesen igen, de nem azon a szinten amilyen megalázás ma ebben az országban folyik. Ha mersz különbözni az átlagtól már rögtön kirekesztődsz és falak épülnek, mint a Pink Floyd The Wall című filmjében. A falakat valamilyen szinten jó dolog lebontani, de nem hiszem, hogy ehhez modernnek kéne lenni vagy a társaság középpontjába kerülni. Lehet, hogy sokan ezt nagy idiótaságnak tartják, de mégis így gondolom.
2014. febr. 24. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szeresd önmagad,ha nem érzed szükségét,nem kell feltétlenül szocializálódni. El lehet lenni egyedül is,én is így vagyok. :) Pedig velem sincsen semmi gond,csak egyszerűen nem találok olyan embereket,akikhez passzolnék. Ha tudod magadról,hogy egy introvertált,csendes személyiség vagy,akkor aszerint élj :) Nem kell másoknak megfelelni,csináld azt amit szeretsz,az sem gond,ha egyedül :)
2014. febr. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te amolyan álmodozós típus lehetsz,hát nem is csodálom,hogy nem tud beilleszkedni.
2014. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Álmodozós típus vagyok, igen. Ezt sosem tagadtam. De nincs szükség ilyen emberekre is? Azt nem mondom, hogy nincs kapcsolatom, szerelmem, mert van szerencsére. Bár itt kell megemlíteni, hogy kezdenek szétesni azok a dolgok, amiért a szerelem elindult. Talán pont az álmodozás miatt. Ugyanakkor olyan gyönyörű utat jártunk be, amire én nem voltam felkészülve.
2014. febr. 24. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!