Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyan jellemezhető egy...

Hogyan jellemezhető egy hiperaktív felnőtt, nagyon kitűnik a többiek közül, vagy képes beilleszkedni feltűnés nélkül a társadalomba?

Figyelt kérdés
És feledékeny marad figyelmével mi lesz? :D
2014. ápr. 28. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Felnött korban föként a koncentrációhiány, a szervezetlen napirend és a teendök elkezdésének a halogatása jellemzö. Emiatt elég nehéz a beilleszkedés, mert azt hiszik, hogy nem akar semmit csinálni, lusta, figyelmetlen.


Viszont léteznek kimondottan ilyen embereknek való viselkedésterápiás módszerek, amelyek segítségével megtanulja magát és a munkáját organizálni úgy, hogy ne érezze túlságosan megeröltetönek vagy frusztrálónak.

2014. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jol. :) Kicsit furcsanak tartanak, de kinek nincsenek furcsasagai. Elmegyek csak a boltig es tobb (szerintem) furcsabb embert latok.

Valoban szervezetlennek tunok, de igazabol csak mert mindent mindig azonnal meg akarok csinalni. Igy belekezdek tobb dologba is akar egyszerre. De valojaban sztem tok szervezett minden. :)

2014. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

húha, nem egyszerű :) be tud illeszkedni, szeretik, de nagyon leszívja az embert :) folyamatosan magyaráz, közben mindig csinál valamit vagy éppen sok dolgot egyszerre :D

hajnalba kel, éjszaka még pörög, rengeteg energiája van, munka mellett mindent elintéz, de az egyhelyben ülés és semmittevés nem megy :)

nyaralni együtt szoktunk, én totál lefáradok abban a 3-4 napban, sok programra már nem is megyek vele a nap végén, mert nem bírom... :D

nem feledékeny, kifejezetten jó a memóriája :)

2014. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyes válaszoló tökéletesen leírta!
2014. ápr. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!