Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha így érzek?

Mit tegyek ha így érzek?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, ha a legkisebb dolgot is úgy értékelem, hogy csalódtak bennem és le akarnak rólam mondani?

Tegnap az egyik barátom nem jött el egy közös találkára, mert családi gondok léptek fel.

Én vártam rá egy csomót, de a nap végén írta, hogy sajnálja mert tényleg családi bajok voltak és szívesen pótolna a héten.


Én meg mindezt elutasításként értékelem és sírógörcsöm van, mert valamiért úgy érzem, hogy engem nem bír és el akar hagyni. De nem csak most, például ha egy másik barátom látja az üzenetemet, de nem ír vissza, akkor is teljesen elszomorodok és szorongok.


Mit tegyek? Miket fogadjak el?



2015. jún. 22. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Kéne valaki akivel ezt meg tudod beszélni
2015. jún. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
társasági ember vagy.Ennyi a magyarázat.Vagy csak nem kapsz elég szeretetet senkitől,és kevesen foglalkoznak veled.
2015. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

örülj neki, hogy legalább megbeszéltetek valamit, és elmondta, hogy máskor okés. :))


mikor één szeretnék programot szervezni egy ismerősömmel, akkor mindig kifogásokkal jönnek :)

2015. jún. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. Kire gondolsz?


Egyébként köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 22. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!