Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok csak ilyen?

Én vagyok csak ilyen?

Figyelt kérdés

Nyár van. Tudjátok két hete vokt az a forróság.36 fok is volt a múlthét eleje óta pedig nincs 30 foknál melegebb,olyan 20-30 fok között van azóta a hőmérséklet, hétfőn pl. 26 volt,tegnap 24 ,ma 21 fokot mutat a hőmérő. Jövő hétre sem ígérnek kánikulát de nem tudom,az időkép az olyan megbízhatatlan,sokszor nem is úgy van ahogy irja. Azt mondták van egy olyan weboldal ami amit ír szinte mindig bevállik csak nem jut eszembe az oldal címe.


Lényeg. Én nem is szeretem a kánikulát,nem is bánnám,ha a nyár további része úgy telne,hogy 27-28foknál nem lenne melegebb.Az bőven elég plafonnak. Ami meg most van ,hogy nincs az a meleg az nagyon jó így,az eső is kell.


Ezt elmondtam tesómnak,hogy ez a nyár jó lenne,ha így maradna,hogy olyan 25 fok körüli átlag maradna végig. Azt mondta erre tesóm,hogy nem vagyok normális...


Szerintetek tényleg nem vagyok normális ezért? Csak én vagyok ilyen ember vagy vannak mások is ilyenek? Mert egyébként sokan mondták már,hogy nem jó az a meleg,hanem jó így. De akkor is kíváncsi vagyok a véleményetekre.



2015. jún. 24. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
túl hosszú a kérdés szerintem terhes
2015. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Túlreagálod ezt a "nem vagy normális" dolgot, nem gondolod? Én is jobban örülnék a 25 fok körüli nyárnak, mert a nagy melegben az egy dolog, hogy szakad rólam a víz, de aludni sem tudok rendesen.


A nagy meleg egyébként szinte mindenkire rossz hatással van, még az egészséges embereket is kiüti, de mit lehet vele csinálni? Dolgozni akkor is menni kell, ha 40 °C van árnyékban és 50 a napon...

2015. jún. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem az időjárásról való véleményed fogja meghatározni hogy normális vagy-e:D

Én is jobban szeretem ha nincs 30-35C°,csak süssön is a nap mert az se jó ha folyton esik meg be van borulva mint pl most.

2015. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nagy meleg tényleg nem jó, de 25 fokban süssön a nap és ne essen az eső, mert azt utálom, mindent elront.
2015. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én meg nem szeretem a meleg időt, hanem inkább a borultabb, esős időt kedvelem. Mert a meleg idő, mondjuk 25 fok felett, idegesít, a koncentrációm romlik, ingerlékenyebb vagyok.

Hiába magyarázom másnak, hogy van aki a napos időért rajong, valaki meg az ilyen komorabb időért, nem tudják elképzelni, hogy hogy a fenébe szerethetem ezt.


Nagyon ki szoktam osztani azokat az embereket, akik nem bírják felfogni, hogy az emberek különböznek, és nem mindenki szereti ugyanazt.

Nem csípem az ilyen iq harcos embereket.


Aki képtelen felfogni, hogy az emberek különböznek, azon nem lehet segíteni.

2015. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Akkor én sem vagyok normális :)
2015. jún. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

25 fok az nekem nem elég nyárias inkább egy meleg tavaszi napnak mondanám, akkor még strandolni se annyira jó mert fázol ha kijössz a vízből,


28 fok tól felfelé érzem hogy na végre itt a nyár

2015. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz Angliába
2015. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!