Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a legrosszabb tulajdonsága...

Mik a legrosszabb tulajdonságaid? Hogyan próbálnál változtatni rajtuk?

Figyelt kérdés
Én sokszor türelmetlen és hirtelen haragú vagyok, ezeken szeretnék változtatni.
2015. jún. 25. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
lusta vagyok mint a sz@r
2015. jún. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem az őszinteség....

Ez lehet negatív tulajdonság, de pozitív is ;)

Nem szeretnék változtatni rajta, negatív értelemből nézve finoman vagyok őszinte. ;)

2015. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is régebben türelmetlen voltam, aztán lettek állataim, ők megtanítottak türelmesnek lenni :)

Elég pesszimista vagyok

2015. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

pesszimizmus és hitetlenség

régen sokszor bsztak át a palánkon mert naiv voltam, most meg már kb. azt sem hiszem el, ami írásos szerződésben pecséttel, tanúkkal aláíratva van

2015. jún. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lusta vagyok én is, de a lustaság viszi előre az emberiséget, a találmányok, amik megkönnyítik az életet. Így ezen én nem szeretnék változtatni.

Nem vagyok annyira lusta, ha sok kólát, vagy energia italt iszom, de azt képes vagyok túlzásba vinni, és akkor meg rosszul leszek. Tegnap legalábbis ez volt :)

2015. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!