Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, melyik lányt választanátok?

Fiúk, melyik lányt választanátok?

Figyelt kérdés

Az első, egy gyönyörű és csinos lány. Szőke hajú, szép fehér bőrrel, nagyon nőies. A személyisége is rendbe van, nagyon nyitott még se nagyszájú. Van önbizalma, nagyon kedves, aranyos, szeretni való, jószívű sose tudna ártani senkinek. Elsősorban családcentrikus, gondoskodó, háziasszony és anya típus. Viszont nagyon felszínes, és butácska, nem igazán érdeklik komolyabb témák, csak a mindennapi élet. Ha okosabb emberekkel van körülvéve mindent a szájába kell rágni, még is jól érzi magát vele az emberek többsége. Nehezen kerül konfliktusba bárkivel, de ha még is nem ordít, nem kiabál, nem tör/zúz. Nem egy meghatározó személyiség. Szereti ha minden rendben van körülötte, de a legkisebb negatív történést is traumaként éli meg, kicsit kényes, félős. Nehezen birkózik meg az új helyzetekkel, szereti a biztonságot. A magány számára elviselhetetlen lenne, nem szeret egyedül döntéseket hozni, szeret felnézni a férfiakra.


A második egy alapjáraton kedves, jószívű, humoros lány. Viszont érzelmileg instabil, kissé bipoláris, előfordulnak nála dühkitörések. Nem egy rendszerető tipus, kissé nemtörődöm, nem szeret megfelelni senkinek, a saját világában él.

Átlagon felüliek az értelmi képességei és művelt is. Egy olyan ember, aki jól átlátja a dolgokat, átlát az emberek viselkedésén, és komoly témákról mélyen el lehet vele beszélgetni. Van benne egyfajta furcsaság, ezalatt bárki képzeljen el amit akar: Pl. lehetnek érdekes szokásai, kényszeres mozdulatai, a kisugárzása eltérő a normális emberekétől még is ez teszi őt egyedivé. Sötétbarna hajú, vékony, csinos. Szép, viszont nem úgy szép, mint egy modell vagy kiemelkedően csinos tökéletes arcú nő, hanem másképp. Inkább bájos. Nem tökéletes, még is egyértelműen szép.


A harmadik egy tanult, értelmes, céltudatos, érett lány. Nagyon fontosnak tartja a karrierét és hogy minden úgy alakuljon az életében ahogyan megtervezte. Határozott, őszinte és mindenről meg van a véleménye. Sok minden érdekli, ezért sok témában művelődik, szereti fejleszteni magát. A külseje teljesen átlagos, barna hajú, barna szemű, kerek arcformájú, nem túl vékony, de nem is túlsúlyos. Szép, csinos de nem kiemelkedően. Inkább a kisugárzásában van valami vonzó. Ad magára, jól öltözött, követi a divatot és igényes. A környezete rendezett, tiszta, úgy ahogy ő is. Kicsit kimért, nem igazán kedveli a véletleneket és a spontán dolgokat. Kedves, nyitott, humoros, kellemes természetű, sok ismerőse, barátja van. Mindenkivel szót ért, olyan vezető egyéniség, a társaságokban vagy bárhol viszont mélyebb kapcsolatot nehéz kialakítani vele, nem szeret alkalmazkodni.


Csak kitalált személyek, érdekelne kinek melyik tetszik és miért.



2015. jún. 26. 02:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
Anyádat
2015. jún. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Bocs őt most kihagytam. Amúgy minek szólsz hozzá te szerencsétlen ha képtelen vagy normális választ írni?
2015. jún. 26. 03:32
 3/19 anonim ***** válasza:
33%
Te egy döntésképtelen csajozni nem tudó csak síró rívó f.s.z vagy.
2015. jún. 26. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
1 és 2, ilyen sorrendben.
2015. jún. 26. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tényleg unalmas vagy már ku.rvá.ra
2015. jún. 26. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Az első egy olyan típus amivel nem fogok összeakadni többet! Utálom a nyafogást,és ha valaki hülye.

A tervezgetés,karrier,merevség szintén olyan dolog amitől hányok,de nem gond, az ilyen nőknek amúgy is túl igénytelen lennék, és ha már eltervezte az életét,akkor minimum a tökéletes szőke herceget tervezte bele luxus autóval,nekem jogsim sincs...neki viszont kapcsolata nem lesz.

Így hát ha nagyon választani kell,a második.

Külső tulajdonságokat felesleges volt rájuk aggatni, ez nem olyan kérdés ahol ez szémítana,kivéve ha valós személyeket írtál le, de ááá biztos nem,véletlenül sem. :)

2015. jún. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Olyan mintha növekvő sorrendbe írtad volna le a három típust aszerint hogy melyik milyen közel áll hozzád,A külsejük romlása egyenes arányos a belső értékeik javulásával.
2015. jún. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Valaki pontozzon fel.Látom az anyázósnak is 67 a százaléka. Az utolsó kettőt én írtam nem ő, a félreértések elkerülése végett...
2015. jún. 26. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy én vagyok a bolond,de mind 3 egybegyúrva nyafogás nélkül. :D
2015. jún. 26. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Majd akkor nevezhetsz szerencsétlennek,ha én pl vagy 20-szor odamegyek a lakásod ajtaja elé, de nem kopogok be,mert azt minek, csak hallgatózok,mint egy f.s.z.
2015. jún. 26. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!