Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehetséges, hogy 1 lány (nem...

Lehetséges, hogy 1 lány (nem k*rv*) az alapján itéljen meg 1 fiút ahogy öltözködik. Pontosabban a kiegészitők szebbé teszik?

Figyelt kérdés

Pl: Szóval tegyük fel van 2 egyforma fiú.Az egyik nap szemüveget visel.És pl ha úgy megy oda 1 lányhoz elkezdenek beszélgetni majd később leveszi a szemüveget és a lánynak meg tetszik a szeme.

Vagy ha a másik (úgyan olyan) fiú oda menne úgyan úgy beszélgetnének de a lánynak nem jönne be a szeme akkor köze lehet a napszemüvegnek ehez ?

A kérdést azért tettem fel mert ezrn már elgondolkodtam egy ideje..Trollok kiméljenek 😊 Köszi a választ előre is ^^



2015. jún. 26. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez a zagyvaság?!
2015. jún. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szívesen válaszolnék, ha érteném. Ha már annyit gondolkodsz rajta, megfogalmazhatnád rendesen.
2015. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, mert a napszemüveg adhat egyfajta titokzatosságot a dolognak, ami növeli a kíváncsiságot. Nem véletlen, hogy izgatóbb egy ruhával takart női test, mint egy meztelen, mert a meztelen minden elárul, semmi nincs a képzeletre bízva.
2015. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, a napszemüveg olyan "vagány" és mivel első benyomásra annak tűnik a fiú vagy a lány, utána ez fog megjelenni az ember képzeletében mikor visszagondol rá.
2015. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^
2015. jún. 27. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért kellett zárójelbe tenni, hogy a lány nem qrva?

A qrvulás szerinted egy általános dolog, és az a kirívó, ha valaki normális?

2015. jún. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért mert 1 teljesen átlagos normális lányra gondoltam.. Sok fajta lány lehet de csak a k*rv*t raktam () jel be
2015. jún. 29. 12:57
 8/9 anonim ***** válasza:

És az átlagos azért átlagos, mert arra gondolunk először, ha azt olvassuk/halljuk, hogy "lány".

Nem pedig egy qrvára.

2015. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nézd, a napszemüveg menetközbeni levétele egy jelzésértékű dolog, mégpedig a bizalomé.

Ez ígéretesebbnek tűnhet (tetszhet a lánynak, hiszen haladást jelent a kapcsolatban), mint egy eleve nyílt tekintetű ember látványa, holott az illető csak a levétel pillanatában érte el azt a bizalmi szintet, amely a másiknál eleve adott volt.

2015. júl. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!