Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért esik rosszul, hogy...

Miért esik rosszul, hogy senki nem köszönt fel?

Figyelt kérdés
Reggel felébredtem, és a szüleim is, csak miután lementem, akkor köszöntöttek fel, inkább ugrálnának az ágyamban pontban éjfélkor...annak jobban örülnék. Valahogy az ajándéknak sem örülök igazán, nem akarok elégedetlennek tűnni, de egy 27 ezer forintos telefont kértem, ( megtehetjük) és csak azt! Illetve, tudom, hogy sekélyesnek mondható, de csak így látja a többi ember, hogy a facebookkasztrendszerében hol helyezkedek el..mert senki, vagyis a legeslegjobb barátnőm meg a másik barátnőm írt egyedül a falamra. Rádásul egyedül vagyok itthon,tesóm, igaz, hogy megkérdezte, de a barátjával jön haza, azaz ő is velem fog "ünnepelni". Mitől vagyok ilyen rossz kedvű?:( 15. szülinapját ünneplő szomorú lány.
2015. jún. 26. 15:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Jaj, nem kell játszani az agyad.

Minden egyes évben van szülinapod, természetesen ez a kedvenc napod 8 éves korodig, de 15 évesen már nem kéne elvárni, hogy körbeugráljanak. Te megszoktál másokat köszönteni facebookon? Mert ha nem akkor ne csodálkozz.

Minden tinilány 12-17 éves koráig csak telefont akar, talán mellé valami apróbb dolgot, mint egy könyv vagy sminkkészlet.

Azért esik rosszul mert másokat felköszöntenek.

2015. jún. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem úgy 2 hete volt a szülinapom és a csaladomon kívül mindössze 5 ember köszöntött fel. Nem volt nagy kunszt és nem is tortám volt hanem pár szelet diabetikus sütemény. Ez volt az én édes 16. szülinapom.:) Ne búsulj sokan vannak ezzel még így és nagyon boldog szülinapot kívánok Neked!:)

Ui.: Ne engedd , h egy fos Facebook nevű alkalmazás határozzon meg téged.

2015. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem baj,mi legalább felköszöntünk :)

Boldog 15.szülinapot!!

2015. jún. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én rühellem az ilyen semmire se jó, mondvacsinált ünnepeket. Két héttel előtte átállítom a láthatóságát "Csak én"-re, hogy tényleg ne ez az automatizált húgy késztesse már az okos ismerőseimet, hogy teleudvariaskodják a falamat... Ezzel őket is megkímélem legalább ebben az egy esetben attól, hogy ismét hülyét csináljanak magukból egy bénán megírt közösségi oldal idiótasága miatt. Ajánlott két hetet várni a visszakapcsolásával, különben szétküldi a kis genyó, hogy nemrég volt születésnapod.


A családtól se várom el, hogy költségbe verjék magukat. Még aki megengedhetne magának egész komoly kiadásokat, az is hamar megértette, hogy nem, tényleg jobb, ha nem. Nem tudom viszonozni se, egyoldalúan meg tényleg minek? Nekem kellemetlen. A családon kívüli ajándékozásról meg ne is beszéljünk! Amelyik géniusz azt kitalálta! Vajon hány ébren töltött matekórával büszkélkedhet?

2015. jún. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!