Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan vagy miért válik...

Hogyan vagy miért válik olyanná valaki, hogy magán kívül senkit nem szeret?

Figyelt kérdés

Ismerősöm ilyen, 35 éves férfi. Az anyját is jól ismerjük, ő tényleg rendes, az apja is normális, mégis ilyen lett a gyerekük.

Az anyja is megmondta, hogy saját magán kívül senkit sem szeret, mindenkibe beleköt, mindenkit kritizál, és (főleg a munkahelyén és párkapcsolatban) a másik ember véleménye vagy érzései abszolút érdektelen a számára.


Mitől lesz valaki ilyen, hogy saját magán kívül senkit sem szeret?

Engem is ért már sokszor csalódás, némelyik elég nagy volt, mégsem lettem ilyen.



2015. máj. 3. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
ő meg ilyen lett, pont! Máshogy viselitek el a negatív dolgokat, máshogy élitek meg, más lesz a következménye. Nem vagyunk egyformák.
2015. máj. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez igazából lehetne a nagyon lebutitott definíciója is az antiszociális személyiség zavarnak (régebben pszichopátia)... De az is lehet, hogy túlzás amit írsz, rosszul figyelted meg. Néha pont azok ilyenek akik empatikusabba, és talán ezért "menekűlnek az érzelmeik elől". (FÚJ)
2015. máj. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyet, és én az anyagiakban látom a problémát. Sokan azt hiszik, hogy a pénz boldogít, és ezért még a saját anyjukat is eladnák.
2015. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!