Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mással is megtörtént hasonló?

Mással is megtörtént hasonló?

Figyelt kérdés

Múltkor borotválkozás közben elsírtam magam. Konkrétan azon hogy borotválkozom---> vagyis menyire öreg vagyok már. Hogy már hány év van mögöttem, s hogy a gyermekkorom hogy elmúlt. :( Szinte éreztem az elmúlást, hogy milyen rövid is az élet.


Veletek előfordult hasonló?



2015. ápr. 17. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, le maradt: férfi.
2015. ápr. 17. 16:35
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem még sosem hiányzott a gyerekkorom.

Hány éves vagy?

2015. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fordult elő. Sok sz.r dolog történt velem, de az öregedés nem tartozik közéjük. 25 éves vagyok, és előttem az élet, a lehetőségeim szinte végtelenek. Ellentétben ezzel a gyermekkor egy függő viszony, a szüleidre vagy utalva, és ki vagy téve a tipikus extrovertált bunkók támadásainak az iskolában.
2015. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó ez igaz, de a gyermekkor varázsa örök re elveszett


20 körül :)

2015. ápr. 17. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

"de a gyermekkor varázsa örök re elveszett"


Szerintem semmi varázslat nincs a gyermekkorban. az emberi lét egyik legrosszabb időszaka.

2015. ápr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 foldessy petra válasza:
A minap én is nagyon elszomorodtam, miközben borotváltam a hónaljam. Az elmúlás szomorú dolog... de ha pozitívan állsz hozzá, akár jó dolog is lehet az, hogy telik az idő. Használd ki ügyesen még azt ami hátra van! Próbálj ki új dolgokat és ha a borotválkozástól szomorú leszel akkor azt inkább hagyd!:) 51/L
2015. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én meg tök happy vagyok 34 évesként, még legalább ennyi van remélhetőleg.

Igen az idő múlik de ezzel NEM VAGY EGYEDÜL. Mindenkinek múlik

Mellesleg 20 év... Na hagyjad már!!! :)

2017. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!