Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még mindig gyámoltalan rossz...

Még mindig gyámoltalan rossz embernek tartom magam legbelül, mással is megtörtént?

Figyelt kérdés
Számít egyáltalán a múlt? Hogy mekkora rakás szarok voltunk? Holnap számítani fog, hogy ma mekkora rakás szarok voltunk? Az az igazság, hogy azt hittem, jutottam előrébb, de a jellememben maradtak olyan lyukak, amikre a belső énem mindig úgy tekint vissza, hogy szomorú, ilyen van. Elkeserít, ha belegondolok és elfog az önutálat. Számít az, hogy egykor milyenek voltunk? Tehát, 18 évesen helyre tudtátok ezt hozni úgy, hogy a múlt ne számítson? Azért mégiscsak megtörténtek dolgok. Még ennek a kérdésnek a kiírását is nyomorultnak tartom...
2015. ápr. 5. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Lpersze volt. Szerintem ha valmit nagyon rosszul csinaltal, akkor ha tudod mit tedd jova, kerj pl. bocsanatot stb. Ha nem lehet jova tenni akkor meg lepj rajta tul, mindig lehet valtoztatni, valtozni, de csakis onmagunkat tudjuk megvaltoztatni es minden csak rajtunk mulik. Jo ha ilyeneken elmelkedsz, biztos elorebb fogsz jutni, ne aggodj;-)
2015. ápr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs ember, aki mindig mindent ugy csinalna ujra, ahogy azt korabban. nincs, aki az egesz eletet ismetelne, ha lehetne . mindig van esely, hogy ujrakezdj, tovabb lepj, jobb legyel. miert kellene feladnod a remenyt, a lehetoseget, hogy megvaltozhatsz? s legfokepp: miert tartod magad ennyire 0nak?
2015. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igazából azért, mert hiába mentem tovább, ugyanúgy vannak kifogásaim erre-arra, van, hogy nem magamat adom, barátaim nem igazán vannak, de akik voltak is csalódást okoztam a nemtörődöm, magára figyelő, nem gondolkodó mielőtt mond valamit, néha okoskodó és felsőbbrendűnek tűnni akaró jellememmel. Kiosztották a lapot és visszakaptam egy igen negatív képet magamról, amiben egyet kell értenem és meg is érintett. Ezért elhatároztam, hogy odafigyelek ezekre a hibáimra jobban és akkor nekem sem lesz lelkiismereti gondom belőle.

2015. ápr. 5. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Látni akarod a jövőd?

Akkor nézz hátra!

2015. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogyné számítana, ezekből tanulsz. Mindenkinek vannak olyan tettei vagy időszakai, amelyekre nem büszke. Az a lényeg, hogy megfelelően értékeld, és különbül viselkedjél legközelebb hasonló helyzetben.

Ennyivel is tapasztaltabb vagyok azoknál, akik még csak most szembesülnek az adott helyzettel. Előtted legalább már van egy rossz példa.

2015. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ennyivel is tapasztaltabb vagyok azoknál"


Természetesen nem én, hanem mindig az, akiről szó van.

2015. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!