Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Unalamasnak tartod magad...

Unalamasnak tartod magad néha? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

#emberi tulajdnoság
2015. jún. 27. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Mert az egyetlen hobbim a játék és anime. Még nagyon sorozatokat sem nézek a Trónok Harcán kívül.


Reggel elmegyek dolgozni, délután hazamegyek és netezek, játszok, vagy animét nézek. Én magam is unom magamat, de ez van.

2015. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem vagyok társaságban. Egyedül nem viselem jól, nem tudok mit kezdeni magammal. (házimunka meg ilyenek az oké, de az egy feladat, és ha megcsináltam jön az unalom)
2015. jún. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, mert ha a magányt választom, azt magamnak választottam, és akkor épp az kell. Csak akkor érezném magam unalmasnak, ha társaságban az lennék ,de a társaságot akkor választom, ha megfelelőnek érzem a hangulatom hozzá.
2015. jún. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a nyugodt, és kiszámítható élet unalmas más számára (tapasztalat) számomra nem, mert így szeretem.
2015. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!