Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te melyiket tartod visszataszí...

Te melyiket tartod visszataszítóbbnak az alábbiak közül? (szenvedélybetegség, függőség)

Figyelt kérdés

Az amikor egy ember,lényegtelen,lehet nő vagy férfi,napi szinten alkoholizál,és K.O.-ra vedeli magát,ez persze nagyon látszik rajta

Vagy

Egy olyan embert,aki kül.pszichoaktív szereket használ,(nem szeretem a drog szót,mivel gyűjtőnév,és egyből mindenki csúnyán néz,pedig azt se tudják miről van szó)

napi szinten.



2014. júl. 3. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Kb. egy szinten van a kettő, mert ugyanúgy leépíti az embert meg általában a kapcsolatait is.
2014. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Mind a kettőt annak találom.

Nem sok különbség van köztük, szenvedélybetegségek.

Ez kb olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy az a rosszabb ember, aki egy macskát üt le, vagy az, amelyik egy kutyát.

2014. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Azért nem teljesen ugyanaz...

Nekem egy alkesz figura ellenszenvesebb,arról nem is beszélve,hogy messziről látni és érezni lehet,hogy 'jólérzi'magát

2014. júl. 3. 21:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Napi szinten egyik sem jobb a másiknál. Alkalmi használóknál jobban tolerálom a "csodabogyós" embereket, mint a részegeket, mert utóbbiak hangosak, agresszívek, büdösek és hánynak, előbbiek meg csak nagyon boldogan vigyorogva táncolnak, bár amióta amfetamin helyett a "jóégtudjamit" raknak a tabikba, azóta már ez sem igaz...
2014. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem csak tabikra gondoltam,általánosságban,a weed-től a meth-ig.

(durvábbakat hagyjuk)

2014. júl. 3. 21:21
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Alkoholt elítélem. Pl. Fű vagy gomba abszolult nem gáz semmi kivetnivalót nem látok benne. Propaganda szaroknak nem kell bedőlni ami a médiából dől ránk.
2014. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én teszek az agymosó "ezajóneked" baromságokra.
2014. júl. 3. 22:08
 8/11 anonim ***** válasza:
Az összes szenvedélybetegséget gusztustalannak találom. Nálam egy kategória a pia, drog, de még a cigi is. Ha alkalmi, ha nem. Csak a gyenge jellemek élnek vele.
2014. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a piásokkal szót lehet érteni.

a részeg csajokat fel lehet szedni könnyebben.

a drogosok közül elég sok rááll negatív pszichológiai játszmákra,értelmetlen agyhúzásokra,aztán amikor le vannak oltva,idegesítően megkukulnak,vagy elkezdenek parázni,menekülni.

elcseszett undorító érzelmi vámpírok.

a drogos csajokat felszedni is sokkal nehezebb,ha nem egyenesen lehetetlen.

ezért engem a drogosok jobban idegesítenek.


önvédelmi szempontból is jobb a részeg.

romlik a mozgáskoordináció,lassul a reakció idő,ezért könnyebb kiütni.

egy megőrült drogost meg lelőni lehet max,vagy addig ütni amíg el nem ájul,másképp megállítani elég nehéz,ha el van szállva.


összegezve a könnyebb kezelhetőség miatt a betompult piás számomra kevésbé idegesítő,mint a sunyi rafinált manipulatív drogos.

2014. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mind kettő nagyon gáz, és kis mértékben is...

"nem szeretem a drog szót,mivel gyűjtőnév,és egyből mindenki csúnyán néz,pedig azt se tudják miről van szó"

Nekem erről az jön le, hogy te nagyon is ezt pártolod és használod, mert te tudod miről van szó, ne ilyeneken vakarózz, hanem tegyél le mindent, és siker történetet írj, arra van szüksége a mai fiataloknak, nem arra, hogy melyiket sztároljuk!

2014. júl. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!