Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz, ha egy 20 év...

Mit gondolsz, ha egy 20 év feletti lány rajong Lady Gaga-ért? Nem tartod gyerekesnek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 10:46
1 2
 1/15 Girl Belieber válasza:
0%

Szerintem ja...kicsit gerekes


Neki már nem Lady Gaga zenéit kéne hallgatni 16 vagyok és JB hallgatom


de a kérdéshez visszamenőleg igen gyerekes!

2014. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A zenei ízlés nem korfüggő. Nem tartanám gyerekesnek. Láttam én már 80 éves embert aki Techno zenéért rajongott :)
2014. márc. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
65%
Az emberiség nagy része gyerekes. Ez tény, hogy érzelmileg, értelmileg, nem haladják meg a gyerekek szintjét, csak ugye megtanulnak dolgokat amik ahhoz szükségesek, hogy a látszatot fenn tartsák, hogy ők a komoly felnőttek. Nem hiába, hogy alig vannak férfiak, vagy nők, a világban, és ha vannak azok is már jóval idősebbek. Főleg a pasik, meg csajok, vannak elterjedve, amik nem azonosak a korábban említettekkel. Ha elszabadulnak ezek a bizonyos állfelnőttek jön a hacacáré, és ugyanilyen gyermeteg gondolati struktúra áll a túlzott nemi vágyak mögött is, csak lévén már felnőtt ki is élheti, de valahogy csak nem jön össze, és csak csinálja, és csinálja, mert puszta szórakozás.
2014. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz a rajongás alatt. Ha szereti a zenéjét, hallgatja, követi az újabb lemezeket, stb., akkor miért lenne gyerekes? Ahogy az előttem szóló is mondja, a zenei ízlés nem korfüggő.

De ha arra gondolsz, hogy körbeveszi magát poszterekkel, állandóan minden apró hírre rárepül, másról sem beszél, utánozza, vagy hasonló v"fangirl" viselkedés, azt valóban kissé gyerekesnek tartom. Nem csak Lady Gaga-ra értem, úgy alapjáraton bármilyen zenére.

2014. márc. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ismerek egy 40 fölötti nőt, még a telefonon is ez a csengőhangja.

baromi jól néz ki,de nem utánozza ezt a sztárt csak a zenéjét kedveli, mindegyiket.

igaz, elég fiatos a viselkedése, de mivel zene, bárki hallgathatja, aki szereti, nincs korhoz kötve.

2014. márc. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Pl. kiadotam 40.000ft-ot csak, hogy elmehessek egy koncertjére. Ha valami nagyobb hír van, album vagy videoklip megjelenés, akkor napokig, hetekig azon tudok kattogni, de ez nem azt jelenti, hogy másokat ezzel zargatok. Poszterek nincsenek, és tudok másról is beszélni:)


Amúgy arra nem gondoltam, hogy pont egy 16 éves JB rajongó fog legyerekesezni.

2014. márc. 27. 11:23
 7/15 oleana válasza:
Szerintem a zenei izlésnél tök mindegy hány éves vagy... Nem lényeg egy ember 40 évesen is szeretheti Lady Gagat!! És amúgy is Gagának írtó jó hangja van...
2014. márc. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Zene nem kor függő.


Én 21 vagyok és szeretem Lady Gaga zenéit,jó a hangja,egyedi a stílusa. Koncertjére is elmentem volna,de nem volt rá pénzem.Mondjuk én nem kattogok annyira rajta.Senki más énekesen nem.Csak szeretem a zenéiket,stílusukat stb Aztán ennyi a nagy rajongásom :D

2014. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
21 vagyok, és szeretem Gagát. Vagy ha a rajongás volt a hangsúlyos a kérdésedben, akkor szerintem senki se "rajong" már senkiért egy kor felett.
2014. márc. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
24(ff) vagyok és imádom Gagát, de nem a zenéje miatt az egy kalap sz.r. Amik viszont zseniális és utánozhatatlanul komplex, hihetetlenül mély és egyszerűen tökéletesek azok a klippjei. kb. a Telephone-tól a Applause-ig (az már nem), előtte egy giccs, aztán meg az applause-t nem kellett volna egy feltörekvő rendezőpárnak adni. Olyan képzavarok vannak benne hogy rémes.
2014. márc. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!