Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan hozható vissza a...

Hogyan hozható vissza a bizalom a lelkembe?

Figyelt kérdés

Nem bìzok régóta màr semmiben senkiben,lehet az bàrmilyen kicsivagy jelentéktelen dolog is..Sajnos nagy darabokat pàran vitték el,a morzsàkat a madarak csipegették fel.

Képtelen vagyok arra hogy bìzni tudjak,túl könnyen osztottam szét..van értelme ìgy bàrminek is,az életnek?



2015. jún. 28. 13:58
 1/8 Mumusan ***** válasza:
0%
Te saját magadnak nem tudod visszahozni. Erre csak más képes.
2015. jún. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm,de hogy hozhatnà vissza bàrki is ha nem bìzom?
2015. jún. 28. 14:05
 3/8 anonim ***** válasza:

A minap egy társaságba keveredtem egy csajjal. Eleinte sem volt szimpi, miután ömlött A szájából a hülyeség, utána végképp nem. Ez egy előadás volt, kb. 25-en vehettünk részt rajta. Az előterembe már mindenkivel spanolt, viháncolt, fogdosta vadidegenek kezét. Egy bemutatkozó kört tettünk. Közölte, hogy ő milyen bizalmatlan meg rengeteg csalódás érte, meg hogy őt mennyien bántották és visszahúzódó típus, stb.


Én nem vagyok nagy társasági ember már. Régen az voltam. Nem tartttam magamat bizalmatlannak, de ha neki abban nyilvánul meg h bizalmatlan, hogy mindenkit a barátjának fogad 5 perc alatt, akkor én extrafullbizalmatlan vagyok.


Én mindig adok egy esélyt az embereknek. Az első pár alkalommal kedves vagyok, próbálom megismerni őket, próbálom az értékeiket feltárni. Van akinél sikerül, van akinél nem. Több a nem! Vagy ha mégis, akkor sem tart sokáig. Amint kifogyok a szóból és már látja rajtam h unom (pedig van mikor nem unom, csak vannak olyan témakörök, amiket nem szeretek az első 3-4 beszélgetés alkalmával kikotyogni) azt hiszi nem érdeklem és lelép. Van ilyen. Én is nehezen nyílok meg. Kezdeményezni beszélgetést pl abszolut nem tudok.


Nem tudom hogy hogy fogok új baeáttokat szerezni, de valahogy majd megoldom :)

2015. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Az első hülyeséget ír...


Csak saját magadnak tudod visszaállítani belső önismereti munkával! Nem vitték el, csak csalódtál ami annyit jelent, hogy elfelejtettél bízni az akkori negatív sérelmek miatt. Benned van ne aggódj! :)

2015. jún. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak óvatos vagy. Ez így van jól. Én sem bízom vakon az emberekben, megtanultam az évek során. Először bizonyítsa, hogy érdemes a bizalmamra. Hány éves vagy egyébként?
2015. júl. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi vàlaszokat!Köszönöm a segìtséget:)

27 éves vagyok

2015. júl. 1. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

Az emberek tök megbízhatóak, csak te vagy eltájolva nézőpontilag.


Egyszerű kis példa: időre kell mennem valahová. Aki "pontos", "megbízható", az ugye... akkorra ott van.

Én az esetek 90 százalékában ELKÉSEK, tehát "megbízhatatlannak" tűnök, pedig nem!

Én kérlek BIZTOSAN elkésem, tehát megbízható vagyok.

2015. júl. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól még lehetsz megbízható, ha pontatlan vagy ;)
2015. júl. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!