Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi a véleményetek erről?

Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Nem rég egy lány ismerősöm valami hülyeséget akart csinálni, hogy pontosan mit, nem tudom, de azért, mert elege lett mindenből, nekem sikerült erről lebeszélnem, egyébként nagy haverja vagyok, legalábbis szerinte, szóval az anyám meg erre lehülyézett, mert segíteni próbáltam egy olyan hozzám közel álló emberen, aki először nem akarta elfogadni a segítségem, ráadásul senkinek nevezte őt,szóval ez engemet eléggé elszomorított és nem is tudom mit tegyek, de én inkább segítek az ilyen ismerőseimen, mint hogy végig nézzem, ahogy kárt tesznek magukban, én tudom, hogy a szülők az idősebbek és tapasztaltabbak, de akkor is, ez milyen dolog már tőle, hogy engem lehülyézz, a lányt meg senkinek hívja! 20/F

2015. jún. 28. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, hogy szerintem nagyon segítőkész és jó ember lehetsz. Ne dobd el ezt a tulajdonságodat :)


Anyukádat valószínűleg az idegesíthette szerintem, hogy azt hiszi, hogy túl "jóhiszemű" vagy és könnyen kihasználnak.

2015. jún. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jún. 29. 22:11
 3/4 anonim válasza:

Nekem az apam mondta a legjobb baratnomre hogy "Leszarom rossz hatassal van rad."

Kepzeld hogy ereztem... 15L

2015. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnálom :(
2015. júl. 1. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!