Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem szeretnek...

Az emberek miért nem szeretnek alapból mindenkit és kedvesek velük?

Figyelt kérdés

nem értem miért pedig engem is csaptak már be vagy árultak el és sok rosszindulatú emberrel is találkoztam már sajnos (szerencsére volt is akinek nagyban változott az alaptermészete sokban) de miért olyanok?


mármint arra gondolok hogy barátságosan kedvesen álljanak másokhoz vagy csak úgy rámosolyogjanak pl egy egy idegenre? (bár szerencsére ebből is sok van azért :) )


2015. jún. 28. 22:00
 1/4 A kérdező kommentje:
legalábbi nekem olyan jó kedvem van ha visszamosolyognak a buszon metrón piacon utcán :))
2015. jún. 28. 22:00
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Eleinte én is megbíztam emberekben, barátságos voltam, mosolyogtam, aztán ezt látva az emberek csak kihasználtak, bántottak, stb. Szóval miután nagyjából tönkretették már az életem inkább nem bízok senkiben többé... így kellett volna már az elején is.
2015. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A csalódások miatt. Nem kell ezen csodálmkozni,aki sok emberben csalódott,persze bizalmatlan kissé.
2015. jún. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kultúrális közeg szabja meg. A távolkeletiek pl. alapból kedvesebbbek egymáshoz, ilyen a kultúrájuk.
2015. jún. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!